Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renault Clio RS 172

ukku

Kayıtlı Üye
Araç 2001 model olup 127.000 km'dedir.
Her 7000 km'de bir rutin bakımı yapılan, triger seti, debriyaj seti, rölanti valfi vs gibi masraflı bakımları yeni yapılmış, hiç bir sorunu olmayan, alınıp 1 kuruş harcanmadan binilebilecek belki tek RS 'dir..
Kesinlikle iş bilmeyen, RS tanımayan insanlar tarafından kullanılmamış veya servis edilmemiştir. İçi, dışı, motoru, yürüyen aksamı fazlasıyla diridir. Aluminyum kaput, orijinal cd changer gibi RS 'e özgü özelliklerini kaybetmemiş bir araçtır.
Fotoğraflar eklenecektir. Telefonla detaylı bilgi alınabilir.
Sadece 1.8T motorlu Volkswagen ya da Audi ile takas olabilir.
Fiyat: 18500 TL
Sorgulatmak isteyenler için plaka: 34 ZY 8569

0532 296 3359
Utku UZUNOĞLU

Hayırlı satışlar Utku rslerin içinde en canlı yürüyeni...........:eek:key:

Clio RS ayrı bir efsane araçtır, heleki o motor sesi ayrıdır.

hakkında cok fazla yorumda bulunabılecegım b araba,rs yuruten adamdan cıgerlı rs, tursularla karıstırmayalım:)

Hayırlı satışlar..canlı canlı görmüştüm ben de bir kaç defa.gayet diri duruyordu araç ki videolardan da nasıl gittiğini gördüm :)

idareten foto

koni sertlik ayarlı amortisör,
eibach sportline yay,
16" enkei rpf01 + 195/45/16 michelin sport
ap racing fren diskleri..

turud.jpg

Rs Okan gibi adamlarin rsleriyle katistirmamak lazim sanirim hayirli satislar...

Geri
Üst Alt