Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renault Clio 4 - Seat Leon Reklam İçerik Benzerliği

clio reklamını görünce aklıma ilk bu gelmişti..

İlk izlediğimde ben evde hanıma benzerliğe bak diye Seat Leon'nun reklamını izletmiştim. Hayret verici bir taklit söz konusu demişti.

Arabayı taklit ettik reklamı'da taklit etmezsek olmaz diyerek gerçekleşmiş bir reklam :)

Hane bazi arabalar vardirya 10 sene gecsede 2. El temiz birtane aranir eskimez ve hala yakisikli kalir e36 bmw gibi alfa 147 gibi bu kasa leonlarda hep bole kalacaktir ve asla eskimikcetir.Leon bu kasada kaldi arkadaslar ne yaparlarsa yapsinlar bundan daha iyisi olmicaktir.Renault degil clio yu megane i bile buna benzetse leon gene bu tarzin atasi unutulmazi kalacaktir...

Birşey daha farkettim geçen gün, Renault Symbol'un ön tamponundaki detay ile VW araçlarının ön tampondaki detay birebir aynı :) Onu da taklit etmiş Renault. (Tamponun alt kısmındaki sivri çıkıntılı kısım)
istanbul-autoshow-2012-4057445_5415_o.jpg

New-2013-Renault-Symbol-front.jpg

Ekli dosyalar

• istanbul-autoshow-2012-4057445_5415_o.jpg
    istanbul-autoshow-2012-4057445_5415_o.jpg
    19.5 KB · Görüntüleme: 2
Geri
Üst Alt