Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Reflektör

Hocam şedi yerleştirdiğiniz yeri oyup yada kanalmı yaparak reflektörü taktınız yoksa şişkinlik yapar diye düşünüyorum daisonıda kırmıI mı çektiniz silikonu yani

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Oyma vs yapmadık silikonsuz iç mekan ledi kullandık en ince olsun diye çok az bi şişkinlik yaptı oda araç üzerinde belli etmiyor kendini silikon olarakta sıcak silikon kullandık.

Trakya'dan gönderildi..

Bilgi için teşekkürler birazdan yapmaya baslıyorum direk 12 v luk kırmızı iç mekan ledi 8 cm kesip arkasise baglıyacaz

Bilgi için teşekkürler birazdan yapmaya baslıyorum direk 12 v luk kırmızı iç mekan ledi 8 cm kesip arkasise baglıyacaz

Birde tavsiyem reflektörü birleştirmeden önce 12V luk bir güç kaynagı ile ledi çalıştırıp sağlamlık kontrolü yapın bazen hatalı bi grup çıkabiliyor bizim başımıza geldi 2kez iş yapmak zorunda kaldık :)

Trakya'dan gönderildi..

e653178679f5f2036ac69396fe5e7396.jpg
613947a85af997f39786d0b1a41c651c.jpg
. Hocam sıcak suda güzel açılıyı bıcak sokuyosunuz araya bizim işlem bitti teşekkürler paylaşımın için

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yok arkadaki plastiğe yapıştırıp reflektorü yapıştırdım öyle olmuyacakmıydı sizinki tam tersimi ?

Geri
Üst Alt