Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Reflektör ( kirmizi kedi gözü ) arka tampon !!!!!!

kardeşim seat bayisine git var getiriyorlar 1gün içinde bizede lazımdı gittik aldık servisten 13 tl falandı fiyatı cubra tamponu değil seninki

Sanırım tamponun fiber aero tampon. Yapan usta kalıbı iyi almadıysa orijinalini de uydurman zor olacaktır. Bir miktar tadilat gerekebilir.

resımdekı tampon sana aıtse o tampon aero tampon dıye bılıyorum bana dusmez ama ben genede uayaryım senı kendını uyeler bolumunden tanıtsan ıyı olur yoksa kımse cevap vermez sana

+1000000000000

resimdeki aero tampon cupra değil bu tamponu cupra diyemi satıyolar ilk defa duydum :confused:

+1000000000000

resimdeki aero tampon cupra değil bu tamponu cupra diyemi satıyolar ilk defa duydum :confused:

sahibinden de çoğu ilanda cupra diye yazıyor.aracını satanlarda aracımda komple cupra kit var diyor oysaki aero kit var.bilmeyen çok hangisi hangi tampon.yada her tampon cupra ismiyle özdeşleşmiş tıpkı markete gidip bi selpak alabilirmiyim dediğimizde adam ne istediğimizi anlayıp nova verdiği gibi :D

Genelleme olarak cupra diyolar bu tampona bnde öyle yazdım aero tampon desen adam ağzını acıp sana bakar :)

Aero kit satıyorlar refleks reflektörleri yok diyorlar...Nasıl bir ticaret,nasıl bir satış politikasıdır arkadaş anlamıyorum ya...

Servislerden temin edebilirsin malum 7 tane seat servisi var istanbulda sana en yakınından başlamanı tavsiye ederim telefonda da cupra tampon deme ama gidersin cupra reflektör verirler boşuna gitmiş olursun.. :eek:key:

Teşekkürler. Tamponun kalıbı cok güzel onda sıkıntı yok. Yardımcı olcak kmse yok mu ? En sonunda bitanesinin reflektörünü sökcem :D

Geri
Üst Alt