Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Reflektör çakar yapılması

memet_one

Administrator
Merhaba arkadaşlar uzun süredir düşündüğüm ve dursun ustadan aldığım fikir ile aracımın kedi gözleri yani reflektörlerine led uygulama yaptım ve bununla yetinmeyip daha güzel olması ve görüntüsü icin f1 çakar devresi ile bütünledim.

vymaqysa.jpg

Öncelikle reflektörleri tanpondan ince tornavida ile çıkartıp orta kısımdan maket bıçağı ile kesiyoruz.(keserken dikkat edin çok sert yapıştırılmış ısıtarakta deneye bilirsiniz)

Sonra letleri içine sığacak şekilde ayarlıyoruz ve uc kısımlarını bir birine bağlıyoruz

apyzegev.jpg

Sonra ufak bir delik ile kabloları dışarıya çıkartıyoruz ve içine sıcak silikon ile iyice kapatıyoruz ondan sonra kestigimiz yerlere bolca sürüp kapatıyoruz.

a6edybud.jpg

Yerlerine takıyoruz ve bağlantısını yapiyoruz. Ben daha bağlayamadım en kısa sürede yerlerine baglayacağım kismetse. Videosunu yukleyince buradan paylasirim.

a4upave9.jpg

7y9y7y9a.jpg

sebugaba.jpg

nytu2uru.jpg

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlginç güzel bir çalışma olmuş... F1 çakarı ayarlarsan güzel olur bence...

Youtube üzerinden yükledim birde başka yere yükledim onaylanınca onuda paylaşacağım

Kardeşim çok başarılı bir çalışma olmuş gerçekten... eline koluna emeğine sağlık...

Teşekkürler arkadaşlar birşeyler yapmaya çalıştım. Tahminimden çok daha güzel oldu

Yapabilir miyim acaba çok beğendim şöyle detaylı bi tarif edebilir misiniz acaba zahmet olmazsa

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt