Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Reflektör çakar yapılması

Bi d ben reflektörler vidalı diye biliyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi d ben reflektörler vidalı diye biliyorum

Valla makyajlı kasada vidalı sanırım ama bizim mk3 lerde öyle değil sen niyetine girersen bir tane servisten yedek al olmaz ise sökme işini dursun usta yapar hem bağlantısını hemde montajını

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güzel çalışma olmuş kardeşim bu işlerde birazda el yatkınlığı olması lazım oda sende var galiba...@volkswagen

Valla makyajlı kasada vidalı sanırım ama bizim mk3 lerde öyle değil sen niyetine girersen bir tane servisten yedek al olmaz ise sökme işini dursun usta yapar hem bağlantısını hemde montajını

bu iş için istanbula mı geleyim abi aksaraydan :) yapma çok uzak yazıktır bana :)

bu iş için istanbula mı geleyim abi aksaraydan :) yapma çok uzak yazıktır bana :)

Kusura bakma arkadaşım ya sen yedek al dene yapmayı montaj içinde servis yada yetkili servise basvur kesin ve net sonuç

Hocam ben reflektörleri söküp sana göndereyim montajı da burada yaptırırım daha kesin olur

Hocam ben reflektörleri söküp sana göndereyim montajı da burada yaptırırım daha kesin olur

Gönder arkadaşım ben yapar sana geri gönderirim hiç sıkıntı yok aynı gün içerisinde yapmaya çalışırım ve hemen geriye gönderirim.

İstersen ben servise gideceğim yakında istersen yedek reflektör alıp yapıp sana göndereyim.

Gönder arkadaşım ben yapar sana geri gönderirim hiç sıkıntı yok aynı gün içerisinde yapmaya çalışırım ve hemen geriye gönderirim.

İstersen ben servise gideceğim yakında istersen yedek reflektör alıp yapıp sana göndereyim.

Reflektörun yenisi ne kadar arkadasim birde elektrigi nerden aldin bagajdan nasil kabloyu nerden cikardin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt