Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Reflektör ( kirmizi kedi gözü ) arka tampon !!!!!!

kamacb

Kayıtlı Üye
s.jpg

Merhabalar. Leonuma cupra tampon taktım ve kırmızı reflektör yerleri boş kaldı. Servise sordum normal tamponlar için varmış bende ki cupra dedim yardımcı olamayacaklarını söylediler. İnternetten bakındım bulamadım. Nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

Ekli dosyalar

• s.jpg
    s.jpg
    53.1 KB · Görüntüleme: 78
resımdekı tampon sana aıtse o tampon aero tampon dıye bılıyorum bana dusmez ama ben genede uayaryım senı kendını uyeler bolumunden tanıtsan ıyı olur yoksa kımse cevap vermez sana

Yeniyim acemilik. Resmdeki tampon bana ait. Eskileri çok uzun

kendini üyeler bölümünde tanıtsan seni tanısak sonrada yardımcı olsak çok süper olur seni tanımak isteriz [MENTION=25508]kamacb[/MENTION]

Ynt: Reflektör ( kirmizi kedi gözü ) arka tampon !!!!!!

çok bilmem ama baktığımda ilk dikkatimi ceken kısım sanki kucuk olması bana da oraya uymaz gibi geldi. Cunku orj daha uzun...ama boyle bir tampon varsa ona uygun muhakkak vardir. Servisin yardimci olmamasida ayri bir sacmalik tabi

tampon aero tamponu.aero için sorarsanız belki vardır.bende düşünüyorum almayı

201109093327_leon_modifiye_arka_tampon.jpg seat_leon_2010_arka.jpg

Beyaz leonda ki benm reflektörle aynı küçük. Füme olan leonda ki daha uzun

Servisin maddiyatı düşük parçalar için uğraşacağı nerde görülmüş :)

Ekli dosyalar

• seat-leon-fr-2009-blanco-788560.jpg
    seat-leon-fr-2009-blanco-788560.jpg
    17.2 KB · Görüntüleme: 17
  • 201109093327_leon_modifiye_arka_tampon.jpg
    201109093327_leon_modifiye_arka_tampon.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 41
  • seat_leon_2010_arka.jpg
    seat_leon_2010_arka.jpg
    13.7 KB · Görüntüleme: 30
Max 40 liraya servisten halledersin

Geri