Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

referance paketteki hopörlör

hasburcan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1,4 referance paket 2011 ibiza sahibiyim ..sorum şu : kapılada hopörlör var ama öndeki ikisi çalışıyor acaba arka kapılarda hopörlör yokmu ? hopörlör delikleri var .. bide radyoda sağ sol ayarı var ön arka ayarı yok yani ben hopörlör alınca ön arka menüsünü nasıl yapıcam ? teşekkürler

hasan seni üyelerimiz kısmında tanıyalım

referance paketi arabalarda arka hoparlör ler yok.Sadece sağ sol ayarı yapabilirsin.Onuda audio menüsünden yapabilirsin

evet garip ama 2012 model arabaya 40 bin para istiyorsun arka hoparlörü yok, yol bilgisayarı yok, arka canlar manuel çok garip. üstelik bildiğim kadarı ile ispanyadaki seatların ref. paketinde perde hava yastıkları bile standart. doğuş oto farkı bu olsa gerek

evet garip ama 2012 model arabaya 40 bin para istiyorsun arka hoparlörü yok, yol bilgisayarı yok, arka canlar manuel çok garip. üstelik bildiğim kadarı ile ispanyadaki seatların ref. paketinde perde hava yastıkları bile standart. doğuş oto farkı bu olsa gerek
çok güzel bir konuya değindin kardeşim ... ben alırken 29bin vermiştim gel görki 30.000 tl para veriyorsun ama arkada hopörlör yok camları manuel usb girisi esp vs yok ... nası bi şey bu yaa

teyip 4 çıkışlı sanırm wagcom ile açılıyor istediğin hoparlörü takarsın sonra

bırakın reference donanımı, Ibiza'nın en üst modeli olan makyajlı kasa 1.2 TSI DSG Style donanımda bile arka kapılarda hoparlör yok. Çok büyük ayıp yapmışlar bu paraya.. SEAT Bilgi ve Danışma Hattı'ndan sordum. Ben de ekstra hoparlör taktırmanın yollarına bakıyorum..

Geri
Üst Alt