Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Referance fazla yakiyor

Herkeze iyi akŞamlar benim 2011 model referance aracim var fakat cok fazla yakiyor gibi geliyor bana 50 tl lik benzinle 110 km gİdebİlİyorum sİzce bu normalmi Şehİr İÇİ mesafe bu bazen km de 55 kr da cikiyor gÖrÜŞlerİnİzİ rİca edyİrum teŞekkÜrler.

yazdiginiz rakam 45 kurusa denk geliyor oda 10 lt civari yapar bence atmosferik bir araba icin normal.

Aracınız bence ciddi rakamda yakıyor :( tabi bunları bircok etken etkiliyebilir benzinin yapısı,genel aracınızın bakımı,lastik vs Ancak 1.2 aracımla ısparta Antalya yapıyorum gerektiğinde ve 100 tl benzin ile 340 km yapabiliyorum

ibiza 1.4 çok yakıyor ve en fazla düşeceği 100 km'de 8 litredir. bu sebepten dolayı arabamı sattım. hem gitmiyor hemde çok yakıyor gereksiz bence..

Aynı motoru kullanmaktayım bende 50 tl benzin attıgımda RANGE ekranında 110 130 arasında gosteriyor... ama benim jant ve lastik ebatlarım ayrıca egzos sistmeimde oynama var ondan fazla yakıyorum biraz...

Sizin aracınıs stok halde ise yakıt fazla gibi...

Beyler araçların ne yaktığını anlatmak için paketlerini değil motor hacimlerini yazın.

araci fazla sikistirma ozaman 110km renin uzerine cikar biraz ama yakisi normal

Ilk aldigimda boyle degildi bu arac ama 35 kr yakiyordu aracim 1.4 referans bu araca gitmiyo diyen de sallaar bence

İster İnanin ister inanmayin honda 1.6 larla cok rahat kapisabiliyorum 115 306 lar bile viz gelir bana

Geri
Üst Alt