Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Reİs 38 stop kaplama uygulamasi

10 numara olmuş.bende benim aracın stoplara folyo yapacaktım ama nasıl olur bilmiyodum.Bunu gördükten sonra kesinleşti.Yaza bende yaptırıyorum benim araca:zipla

On numara 11 yıldız olmuş abi senin makina zaten dehşetti şimdi daha da dehşetül vahşet olmuş. Reisimizde bu yakışır :)

onun yerine tek renk kırmızı yaptırsaydın abı daha hos duruyordu ama neyse yapılmıs bır kere. :( Cok şık bir arac , siyah stop filmleri. :( (Trafik Polisleri hiç dinlemez direk yazar cezayı onuda söyliyeyim acık renk kapalı renk dinlemezler laf anlatamazsın onlara sonra cok ugrasırsın abı tek renk kırmızı kaplamaya bırsey demıyorlar)

hasan burası kayseri ve lakabımız REİS kayseriden abilerine sor anlatırlar polislerle pek işim olmaz

10 numara olmuş.bende benim aracın stoplara folyo yapacaktım ama nasıl olur bilmiyodum.Bunu
gördükten sonra kesinleşti.Yaza bende yaptırıyorum benim araca:zipla

masrafı düşük ve istenildiğinde sorunsuz çıkacağından denemekte fayda var ve bayza daha bir ayrı hava kadar bence

maşallah gökhan abi çok güzel olmuş allah kaza bela vermesin..

amin teşekkür ederim

Super olmus bravoo

teşekkürler

Geri
Üst Alt