Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

reçineler yapıştı yardım...

Thuqlife35

Kayıtlı Üye
arkadaslar 2 hafta once aracımı ağaç altına koymuştum malesefki aracımın heryerıne ağaçtan reçine yapışmış kucuk kucuk toz gibi siyah lekeler oluştu. autoking e gotrdm leke cıkarıcı artı pasta cila yapmak lazım dedi 130 tl fiyat cektiler. fakat aracma pasta cila yaptrmak ıstemıorm boya koruma var bu lekeler nasıl cıkar bilgisi olan varmı:confused:

camdakiler kolonya ile çok kolay çıkıyor aynılarını bende yaşıyorum her zaman , fakat diğerleri biraz sıkıntı anında müdahale ederseniz tazikli suyla çoğu gidiyor

tesekkür ederim fakat 3 hafta kadar oldu baya uğraştım suyla cıkmadı. gaz yağı kullan cıkar diyorlar zarar verirmi boyaya

tesekkür ederim fakat 3 hafta kadar oldu baya uğraştım suyla cıkmadı. gaz yağı kullan cıkar diyorlar zarar verirmi boyaya

gazyağı boyaya zarar vermez ama bulaşkan bir madde olduğu için biraz yağlı olur... 3-5 defa cilalı şampuanla yıkama sonrası eski haline geri döner diye biliyorum...

Gaz yagı kullan,yaz geldımı bızım yazlıgın yolu zıft uzerıne mıcır atılmıs oldugundan sureklı arabanın orasından burasından zıft sılıyordum gaz yagı ıle.Mazotta kullanabılırsın bu arada onun da farkı yok :)

gaz yağı ile sil güzelce abi ovalar gibi zaten aracın baya bi parlıcak :)

Bizim diğer beyaz arabada da oldu mazotla temizledik

Kil kullanabilirsiniz. Oyun hamuru gibi birşey onu gezdiriyorsunuz yada kaputa yapıştırıp çekiyorsunuz, öylece geçiyor fazlada uğraştırmıyor. Hatta Meguiar's QuikDetailer ile de çıkıyor. Sıktıktan sonra bastırarak Mikrofiber silme beziyle silince geçiyor.

Kil kullanabilirsiniz. Oyun hamuru gibi birşey onu gezdiriyorsunuz yada kaputa yapıştırıp çekiyorsunuz, öylece geçiyor fazlada uğraştırmıyor. Hatta Meguiar's QuikDetailer ile de çıkıyor. Sıktıktan sonra bastırarak Mikrofiber silme beziyle silince geçiyor.

Arkadaşımın dediği gibi Araç kili kullan en iyisi o büyük marketlerde satılıyor ben daha geçen hafta yaptım araba pırıl pırıl oldu boyaya zararıda yok ve kesin çözüm

Ayni sorunu bende yasadim tansikli sicak suyla yikadim sonrada pasta cila yaptim simdi tertemiz sorun yok

Geri
Üst Alt