Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

reçineler yapıştı yardım...

1. Boya koruma var, pasta cila yaptırmak istememeyi anlamadım, üstüne reçine yapışmışsa, zaten koruma vs. artık yok, koruma yapılırken de önce pasta yapılmıştır zaten, yapılmadı ise koruma yoktur, yani bir ikilem var.
2. Reçineli boyanın giderilmesine, 120 TL vermişlerse, hele ki Auto King ise, iki defa onaylatın ve hiç durmayın yaptırın.
3. Kil'i sürdükten sonra pasta+cila şarttır, Kil bir nevi sosyetik zımparadır derim, kilden sonra işlem yapmazsanız, o bölgedeki boya kısa sürede ciddi zarar görür.

1. Boya koruma var, pasta cila yaptırmak istememeyi anlamadım, üstüne reçine yapışmışsa, zaten koruma vs. artık yok, koruma yapılırken de önce pasta yapılmıştır zaten, yapılmadı ise koruma yoktur, yani bir ikilem var.
2. Reçineli boyanın giderilmesine, 120 TL vermişlerse, hele ki Auto King ise, iki defa onaylatın ve hiç durmayın yaptırın.
3. Kil'i sürdükten sonra pasta+cila şarttır, Kil bir nevi sosyetik zımparadır derim, kilden sonra işlem yapmazsanız, o bölgedeki boya kısa sürede ciddi zarar görür.

evet boya koruma var alır almaz ziebarttan yaptırmstm. yaptrdıktan snra artık bu araca pasta cila felan yaptırmayın demişlerdi.boya koruma duruyor ustunde zaten gaz yağı veya mazotla sildikten snra gidermi die düşünüyorum koruma. ayrıca arac sıfır oldgundan boyasının zarar gorebılcenı dusunuyorum mazot veya gazyağı kullanırsan boyaya yazık parlaklığı kalmaz ilerde diolar. autoking e cila şart ama dediler leke cıkarıcı yetmez cila yaptrmanz lazm dediler bunların ikisi 130.kararsızım autoking e gotrıyım mı aracı napaım anlamadım:confused:

Kil kullanabilirsiniz. Oyun hamuru gibi birşey onu gezdiriyorsunuz yada kaputa yapıştırıp çekiyorsunuz, öylece geçiyor fazlada uğraştırmıyor. Hatta Meguiar's QuikDetailer ile de çıkıyor. Sıktıktan sonra bastırarak Mikrofiber silme beziyle silince geçiyor.
sağol kardeşim kili duymamıştım hiç.

Boya koruma ve Zieabrtın yaptığı tabii çok güzeldir, ancak artık reçine yağmış, olağan durum olmaktan çıkmış, reçine yağmasa durduk yerde pasta cila yapılmaz tabii, Auto Kingin yapacağı işlem de koruma olmayacak , Ziebarta başvurun,reçineyi çıkarıp korumayı tekrarlasınlar, bu gibi durumlarda oldukça düşük rakamlara yapıyorlar.

Boya koruma ve Zieabrtın yaptığı tabii çok güzeldir, ancak artık reçine yağmış, olağan durum olmaktan çıkmış, reçine yağmasa durduk yerde pasta cila yapılmaz tabii, Auto Kingin yapacağı işlem de koruma olmayacak , Ziebarta başvurun,reçineyi çıkarıp korumayı tekrarlasınlar, bu gibi durumlarda oldukça düşük rakamlara yapıyorlar.
haklısın bende oyle yapacağım sağol kardesım :)

Geri
Üst Alt