Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD510 ve RCD310 satıyorum.

geçende yine siteden bir arkadaş satıyordu alamadım diye üzülmüştüm neyse şimdi rahatladım her iş de bir hayır varmış :)

Dokunmatik Led Ekran.. 6 CD Çalar özelliği var abi.. DVD oynatmıyor. Fiyatına göre güzel bi cihaz araçta verdiği orjinal görüntü yeterli bence :)

Dokunmatik Led Ekran.. 6 CD Çalar özelliği var abi.. DVD oynatmıyor. Fiyatına göre güzel bi cihaz araçta verdiği orjinal görüntü yeterli bence :)

doğru söylüyorsun orjinalliği için istiyordum ama dvd oynatmaması kötü olmuş bende eski doubleıma geri döndüm :) hayırlı satışlar bu arada murat :)

sağolun :) enes abi bende 2 ay kullandım aslında yeterliydi ama işte navi için rns510 aldım.. :))

murat RCD310 dedıgınn resmı varmı mp3 calıyormu bızım ıbızaya olurmu kı :)

murat RCD310 dedıgınn resmı varmı mp3 calıyormu bızım ıbızaya olurmu kı :)

rcd310'un yuvası birebir aynı rcd510 rns510 vs. vw'nin double dinleriyle yuvası aynı.. resmi yok şuan ama geceye atabilirim.. 3 gün durdu aracımda sonrasında 510'u taktım işte... eğer uyumluysa iletişime geçeriz ;)
mp3 çalıyor

aracın üstünde gelen mi rcd 310 oluyor?eğer oysa 250 tl ye yazık değil mi hacım ya?taş gibi teyp.

Geri
Üst Alt