Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD510 u orjinal park sensörüyle kullanmak

igci_01

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 gün önce RCD 510 aldım aracım 2009 makyajsız stylance leon ve üzerinde orjinal arka park sensörü var.Bunu RCD510la bağdaştırmak ve ekranında park sensörünü görmek mümkünmü?yardımcı olursanız sevinirim

O park sensörünün bir kablosunun teybin girişine takılması gerek diye biliyorum.

arkadaşlar 2 gün önce RCD 510 aldım aracım 2009 makyajsız stylance leon ve üzerinde orjinal arka park sensörü var.Bunu RCD510la bağdaştırmak ve ekranında park sensörünü görmek mümkünmü?yardımcı olursanız sevinirim

yapabildin mi?

Bende park sensoru olmadgindan bilmiyorum :)

Bendeki de sonradan servisin taktığı. Ama bosch mu taktılar bilmiyorum. Gidip sanayiden alıp takmayın dedim. Olur mu orjinalini takıcaz dediler. Eğer bi sıkıntı olsun söktürüp adam gibisini taktıracağımı cingar çıkaracağımı bilirler. Aldığıma pişman edeceklerya beni neyse. Sinirim tepemde seata karşı.

Bendeki de sonradan servisin taktığı. Ama bosch mu taktılar bilmiyorum. Gidip sanayiden alıp takmayın dedim. Olur mu orjinalini takıcaz dediler. Eğer bi sıkıntı olsun söktürüp adam gibisini taktıracağımı cingar çıkaracağımı bilirler. Aldığıma pişman edeceklerya beni neyse. Sinirim tepemde seata karşı.
hep orjinali diyorlar ama orjinali falan yok servislerde bir tane markayla anlaşıyorlar gibi birşey hep ondan takıyorlar artık cylicon mu olur cenmax mı olur bunun gibi bişeyler çok takılma anlayacağın

Bilmediği için konu açmış ya zaten =) Mehmet'in gelmesine daha var.
yarın geliyorum ilker ama çerçevede sorun çıktı sanırım makyajsız kasaların rcd 510 için çerçevesi istanbulda yokmuş makyajlıların yani gümüş renk olan varmış almanya siparişi olacak sanırım ona da 20 gün falan diyor doğuş bakalım ama bu sürede bu konuyu araştıracam serviste

ne oldu park sensörü ve rcd 510 olayı halledebildin mi acaba?

Geri
Üst Alt