Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD510' landım :)

Hayirli olsun Ozanim cok guzel..ne ozellikleri var?

çok yakışmış abi
güle güle kullan :)

eyvallah kardeşim sağolasın :)

hayırlı olsun cok guzel olmus ve bu araca cok yakısıyor ... servisten mi temin ettin ??

teşekkür ederim, yok Şemun' um 2. el aldım, sitemizden Murat kardeşimizden :)

Ozanım hayırlı uğurlu olsun.

Bu 510 navigasyon yokmuydu?

Saol Erhanım, bundan Navi yok, olsun da istemedim zaten :)

hayırlı olsun kaç liraya mal oldu acaba

teşekkürler, ikinci el aldım ben, piyasada 500-700 civarında ikinci e bulmak mümkün

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan :) serkan abi msn gel azizserin@hotmail.com

sana da hayırlı olsun :)

Merhaba bende rcd 510 aldım. Montajını nasıl yaptınız teyp çerçevesini vs sökerken sıkıntı oldumu acaba

ben kendim yapmadım ama montaj çok kolay hiç bir sıkıntı yaşamazsınız

Ozan senin konu sayesinde ben de rcd 510 landım:)
Aziz im bu sefer üzmedi Serkan ağabeyini:)Teşekkürler kardeşime..;)

hayırlı olsun abi sana da güle güle kullan :)

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullan...

teşekkür ederim :)

Hayirli olsun Ozanim cok guzel..ne ozellikleri var?

abi tek özellik arıyordum o da bunda var, Leonun berbat içini biraz ferahlatmak, o da oldu :) yoksa bluetooth yada navi yok. ama dediğim gibi çok gerekli değildi benim için onlar :)

tuşlar hepsi çalışıyormu, dosya atlama ses vs vs, bazı arkadaşlar bazı tuşların farklı şekilde çalıştıgını söylüyordu (orjinal teybe göre)

gerek tasarımı gerek kullanım kolaylığı muhteşem bir teyb kullanım zevki piyasadaki nerdeyse bütün markaların teyb inden iyi hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt