Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD510' landım :)

Pascal

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar çok uzun zamandan beri aklımda olan ama bir türlü karar veremediğim RCD510' u geçen gün taktırdım. Tasarımına aşık olduğum kadar, iç kısmından nefret ettiğim Leon' un içini sonunda istediğim gibi bir değişiklikle güzelleştirdim. Alet tam istediğim gibi oldu ve çok hoşuma gitti. Bir haylı sıkılmıştım arabamdan, şimdi ilk günlerdeki heyecanla biniyorum tekrar arabama.

Ve bu da artık sanırım arabama yapacağım son işlem oldu, daha da bir şey gelmiyor aklıma :)

Fotolar biraz kötü gibi ama, buyrun:) :

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

çok yakışmış abi
güle güle kullan :)

hayırlı olsun cok guzel olmus ve bu araca cok yakısıyor ... servisten mi temin ettin ??

Ozanım hayırlı uğurlu olsun.

Bu 510 navigasyon yokmuydu?

Harika olmuş Ozan ım,iyi günllerde kullan;)
Aziz'le anlaşabilsem ben de rcd 510 lanacağım ama Aziz üzüyor Serkan ağabeyini:D

msn im yok benim Aziz daha doğrusu pc format yiyince msn kurmamışım:(

Merhaba bende rcd 510 aldım. Montajını nasıl yaptınız teyp çerçevesini vs sökerken sıkıntı oldumu acaba

Ozan senin konu sayesinde ben de rcd 510 landım:)
Aziz im bu sefer üzmedi Serkan ağabeyini:)Teşekkürler kardeşime..;)

Geri
Üst Alt