Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510

Hayırlı olsun , İyi günlerde kullan...

RNS 510 fiyatlarından ve Bugün RCD'yi özgürde de gördükten sonra , bende RCD 510 almaya karar verdim :D

cok teşekkür ederim.Umarım caldırmam.Bu arada hırsız arabaya nasıl giriyor.Kapılar kilitlendigi zaman çift kilitleme yapıyor ve kapılar içeriden acılmıyor.cam kırsa bile kapıyı acamaz.Nasıl alıyorlar teypleri

hayirli olsun burak sigortaya isle ben oyle yapiyorum

güle güle kullanın bende geçen hafta taktım enderde montajı yapıldı çok şık duruyo tek eksiği direksiyondaki sağ tuşu çalışmıyor yani sadece klasör atlamıyor onuda dokunmatik ekrandan seçebiliyosun zaten belkide ondan aktif değildir.

Yalnız şu dikkatimi çekti....RCD takmakta 1.2 motoru olan arkadaşlar revaçta.... :D:D:D

Yalnız şu dikkatimi çekti....RCD takmakta 1.2 motoru olan arkadaşlar revaçta.... :D:D:D

süleyman abi ben taktırdım ya :) bi rağbet oluştu.. özelliklerde benim motorda :p :D yakın bir zamanda RCD510'u satabilirim arkadaşlar.. Konuyu ilk buraya açarım.. 310 ve 510 var elimde.. 310'u isteyene hemen verebilirim RCD510'da ilerleyen zamanlarda satılığa çıkabilir :) RNS 510'a geçicem büyük ihtimalle :)

süleyman abi ben taktırdım ya :) bi rağbet oluştu.. özelliklerde benim motorda :p :D yakın bir zamanda RCD510'u satabilirim arkadaşlar.. Konuyu ilk buraya açarım.. 310 ve 510 var elimde.. 310'u isteyene hemen verebilirim RCD510'da ilerleyen zamanlarda satılığa çıkabilir :) RNS 510'a geçicem büyük ihtimalle :)

Hocam RCD 510'u satılığa çıkardığın an talibim... :)

harıl harıl RCD-510 arıyorum :D aklında olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...

Geri
Üst Alt