Rcd 510 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Rcd 510

Burakcal

Kayıtlı Üye
Bugün itibariyle RCD 510 aldım.Montajını kendim yaptım.Tek zor kısımı teyp yuvası icinde bulunan sert plastigi kesmek oldu.kesilmez ise rcd 510 sıgmıyor.Bıcak ve testere ile bir saat uğrastım.bunun haricinde alacak arkadaslar Bosh marka RCD 510 alsınlar.Blaupunkt marka RCD 510 da açılşta sadece welcome to VW yazıyor.Ayrıca Bosch marka RCD 510 da geri görüş kamerası baglama soketi var ama blaupunkda yok.Geri vites kamerasını Ebayda €250 ya buldum ama onuda sonra takacagım.Aletin sag üst köşesinde ışık sensorü var.Işıgı algılayıp ona göre ekran parlaklıgını ayarlıyor.Ayrıca video interface baglanarak RCD 510 u IGO8 calıstırabilen bir navigasyon cihazına donüstürebiliyoruz.

LEONFR

Kayıtlı Üye
güle güle kullanın vazgeçilmez bir cihaz doğru seçim yapmışsınız

igci_01

Kayıtlı Üye
cihazı sıfırmı aldınız?bide başlangıçtaki seat yazılı ekran nasıl yapılıyor?yazılımlamı?

Burakcal

Kayıtlı Üye
güle güle kullanın vazgeçilmez bir cihaz doğru seçim yapmışsınız
cok teşekkür ederim.Umarım caldırmam.Bu arada hırsız arabaya nasıl giriyor.Kapılar kilitlendigi zaman çift kilitleme yapıyor ve kapılar içeriden acılmıyor.cam kırsa bile kapıyı acamaz.Nasıl alıyorlar teypleri

Doktor Zhivago

Kayıtlı Üye
güle güle kullan, bende kafaya taktım istanbula dönüşte araştıracağım alacağım bi tane bundan :)

serkancbc

Kayıtlı Üye
keyifle kullanmanı dilerim. necvox ile karşılaştırma şansın oldu mu?

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
cok teşekkür ederim.Umarım caldırmam.Bu arada hırsız arabaya nasıl giriyor.Kapılar kilitlendigi zaman çift kilitleme yapıyor ve kapılar içeriden acılmıyor.cam kırsa bile kapıyı acamaz.Nasıl alıyorlar teypleri
camı kırdıgı zaman camdan girio kapıya gerek duymuo heralde :)

Üst Alt