Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi muayne için bende 16 jant var muayneye gideriz o sıkıntı değil bana 17 sport uplar kanka acil lazım ya alıyım şu jantları birde şöyle bir durum var bende komple cam filminden ceza yedim tamammı sonra taksim meydanda yedim hatta cezayı 7 gün süre verdi 7 gün içinde söktürmezsen aracın mene düşer dedi bende filmleri komple söktürüm b bölgesi trafik bölge müdürlüğüne gittim aracı gösterdim polise meni düşdü polise sordum 7 gün içinde gelmesem ne olurdu 30 gün sonra gelsem dedim :) 30 gün sonra gene polise yakalanmadn gelirsen filmi söküp gelirsen dedi burdan meni kaldırırz dediler yani sıkıntı yapmana gerek yok ben 3 kez araba bağlattım :) fazla kafana takma muaynede kanalda var hertürlü hallederiz muaynede jantada bakmıyorlar ben 19 jantlı bmw e46 kasayı geçirdim jantla alakası yok arabanın basıklığına bakıyorlar sadece o kadar problem etme şu jantları canı ara gidip alıyım şunude söyliyim bu sattığım teyp şuan servisde 3500tl :)

şimdi muayne için bende 16 jant var muayneye gideriz o sıkıntı değil bana 17 sport uplar kanka acil lazım ya alıyım şu jantları birde şöyle bir durum var bende komple cam filminden ceza yedim tamammı sonra taksim meydanda yedim hatta cezayı 7 gün süre verdi 7 gün içinde söktürmezsen aracın mene düşer dedi bende filmleri komple söktürüm b bölgesi trafik bölge müdürlüğüne gittim aracı gösterdim polise meni düşdü polise sordum 7 gün içinde gelmesem ne olurdu 30 gün sonra gelsem dedim :) 30 gün sonra gene polise yakalanmadn gelirsen filmi söküp gelirsen dedi burdan meni kaldırırz dediler yani sıkıntı yapmana gerek yok ben 3 kez araba bağlattım :) fazla kafana takma muaynede kanalda var hertürlü hallederiz muaynede jantada bakmıyorlar ben 19 jantlı bmw e46 kasayı geçirdim jantla alakası yok arabanın basıklığına bakıyorlar sadece o kadar problem etme şu jantları canı ara gidip alıyım şunude söyliyim bu sattığım teyp şuan servisde 3500tl :)

aynen...7 gün süre verdi 7 gün içinde gitmezsen men dedi..ben de gitmedim..büyük ihtimalle şu an men..döndüğümde de men halde olmuş olacak..cam filmlerimi söktürmek istemiyorum hatta ön yanlari söktürüp muayeneye gitmiştim onu da kabul etmemişlerdi,ön yanları da geri yaptirmak istiyorum tekrar....ama işte artik 2. kere cam filminden yakalandiğimda muayeneye sevk falan değil direk bağlanacak araba...ve canım sıkılacak arabayi satmak isticem biliyorum...1.4 160hp scirocco var gönlümde..asker dönüşü de bir araştirmayi düşünüyorum...
valla aziz askerdeyken bu jant işi olmayacak kardeşim çünkü men mi değilmi / aracimi değiştiricem mi değiştirmicem mi/ orjinal olarak mi saticam mod lu mu saticam hiç biri belli değilken bu kadar az bulunan bi jantı satmam delilik olur.

karar tercih tamamen senin volkan sana şunu söyliyim sadece cam filmden ceza yediğin zaman araç men olmuyormu sadece ikinci kez aynı cam filminden çevirmeye girersen ozaman aracın men oluyor bunu bilmeni isterim hayırlı teskereler...

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

scw indirimi 700tl son indirim arkadaşlar :)

ah şunda bi dvd olsaydı aziz...çoktan almştım kardeşim

geçen bi skoda superb'de navitech in cihazını gördüm...gayet orjinale yakın duruyodu..görüntü kaliteside gayet iiydi gerçekten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt