Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gayet sık bir cihaz bende ibiza için arıyorum inş bulurum :)

orjin teybi ben 150tl sattım o da zar zor :) abim jantlarla edebiliriz ama :)

jantlarlamı kafamı kesseler jantlarımı vermem :D

takasa gelince zaten şaka yaptım olmaz birşey için gerçekten isterim bu cihazı ama şimdi zor alan olmazsa uzun bir süre alabilirim belki daha sonra

sport up jantlarla takas yapmamak için kendimi zor tutuyorum =) bir de sendeki komple siyah orta konsol / kadran bölümüyle benim orjinal kısmı takas edersek çerçeve derdi de ortadan kalkmış oluyor =) ama sport up ları satarsam araci orjinale çevirip satacağim zaman geri dönüşü olmayacağini bir daha 2007 sport up janti bulmamın imkansız olacağini düşündükçe vazgeçiyorum =( ha bir de malesef ist.de yaşadiğimiz için hırsızlık derdi de kafami kurcalıyor

sport up jantlarla takas yapmamak için kendimi zor tutuyorum =) bir de sendeki komple siyah orta konsol / kadran bölümüyle benim orjinal kısmı takas edersek çerçeve derdi de ortadan kalkmış oluyor =) ama sport up ları satarsam araci orjinale çevirip satacağim zaman geri dönüşü olmayacağini bir daha 2007 sport up janti bulmamın imkansız olacağini düşündükçe vazgeçiyorum =( ha bir de malesef ist.de yaşadiğimiz için hırsızlık derdi de kafami kurcalıyor

volkan :) zaten senden jantları ok alınca jantlarıda sattık jantsızda kaldık sonra sen vazgeçdin öyle kaldık :) bu cihazı hırsızın sökme ihtimali çok çok zor çerçeve arkasından 4 tane vida tutuyor sağlam montajı yapılıyor yani :) sport upları senden alamadım hala jantsızım :(

volkan :) zaten senden jantları ok alınca jantlarıda sattık jantsızda kaldık sonra sen vazgeçdin öyle kaldık :) bu cihazı hırsızın sökme ihtimali çok çok zor çerçeve arkasından 4 tane vida tutuyor sağlam montajı yapılıyor yani :) sport upları senden alamadım hala jantsızım :(

=) aziz valla haklısın ama askerdeyken kafa çok dağinik oluyor kardeşim , cidden yapacağim edeceğim şeyleri sürekli unutuyorum vs...jantlari satmaya karar verdim ama muayene ve orj.a çevirip satma işini tamamen unuttum...hadi muayene kısmını geçtim ama orjinale çevirip satmak istesem sport up olan arabaya stylance janti takip satamam ki :D gerçi arabam artik orjinalinden çoook uzakta ama orjinale çevirmesi zor da değil...
bir de şöyle bir sıkıntı var ki cam filminden dolayi canım çok sıkıldı askere gelmeden önce..polis aracimi men etti vs. bi şekilde halletmeye uğraşiyoruz ediyoruz ama şimdi 2. cam filminden yakalanişimda arabam bağlanacak ve büyük ihtimalle üzerindekileri sök öyle getir diyecekler..o zaman da canim sıkılacak ve arabayi satma karari alacağim gibi geliyor..

senin şu ilanina baktikça sadece içimden almak geliyor,şeytan takas yap diyor ama askerdeyken de mantik çerçevesinde düşünemediğim için sadece bir mesaj yazmakla yetinebiliyorum =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt