Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510

hhozturkk

Kayıtlı Üye
forumu genel olarak taradım ama tam tatmin olamadığım noktalar var,

-2009 leon için montajda herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız?
-akü bitirme gibi bi sorunla karşılaşır mıyız?
-cihaz aracın fonksiyonlarıyla birebir uyum sağlar mı? (eski model olduğu için desteklemeyebilir diye düşündüm park sensörü, klima vs.)

forumu genel olarak taradım ama tam tatmin olamadığım noktalar var,

-2009 leon için montajda herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız?
-akü bitirme gibi bi sorunla karşılaşır mıyız?
-cihaz aracın fonksiyonlarıyla birebir uyum sağlar mı? (eski model olduğu için desteklemeyebilir diye düşündüm park sensörü, klima vs.)

Öncelikle Aracın Modelinden Ziyade Makyajlımı Makyajsızmı Onu Bi Söylerseniz daha iyi yardımcı Olmaya Çalışırız Zira 2009 Da hem Makyajlı var hemde makyajsız;)

Makyajsızlarda Tam da dediğiniz gibi bir sıkıntı oluyor ama çözümüde sitede mevcut hatırladığım kadarıyla şunu söyleyebilirim tüm fonksiyonlar çalışmıyor ve arkada ki switchleri birleştirip takıyorsunuz akü bağlantısı içinse basit bir röle işinizi görüyor tabi bunları açık ve net olarak
Şu;
http://www.seatclubworld.com/leon-1...k-arkadaslara-rehber-ve-ornek-resimler-15212/
veya Şu Konuda Bulabilirsiniz
Eğer yeterli gelmezse RCD 510 Montaj diye Aratın Birde:eek:key:

Geri
Üst Alt