Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 ve Kol Dayama

seyyid

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tahminen bu konu daha önce defalarca açılmıştır ama güncel fikir almak istedim.

2012 Leon aracıma kol dayama ve RCD 510 teyp taktırmak istiyorum.

İstanbul anadolu yakası tercihen satın alıp taktırabileceğim bir yer önerirmisiniz.

Şimdiden teşekkürler

Koldayama İçinde Merkez Otomotiv ve diğer sponsor firmalardan SCW ye Özel İndirimli İstediğiniz Ürünlere Ulaşabilirsiniz

Ikisi de gercekten guzel aksesuarlar... Bence eger arabaya para harcanacaksa ilk alinmasi gereken malzemeler bunlar..

ürünlerle alakalı sormak istediklerinizden önce SCW ye Üye Olduğunuzu Söylerseniz Gereken ilgi alaka ve indirimi alıcaksınızdır.
Şimdiden Hayırlı Olsun
Çok kibar ve naziksiniz beyfendi:) [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

istersen bende kol dayama var orjianal aracı sattıgım için duruyor

arkadaslar kol dayamayı dun taktırdım ve bir yerden bosh marka rcd 510 buldum.

vw aractan cıkmıs urun. benim aracımda bluetooth mevcut. bu urunu aracıma monte ettigimde acılısta otomatik olarak seat logosu cıkacakmı? uzerinde bluetooth aynı sekilde rcd 510 a monte olabilirmi?

tesekkurler

Geri
Üst Alt