Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 ve Kol Dayama

arkadaslar kol dayamayı dun taktırdım ve bir yerden bosh marka rcd 510 buldum.

vw aractan cıkmıs urun. benim aracımda bluetooth mevcut. bu urunu aracıma monte ettigimde acılısta otomatik olarak seat logosu cıkacakmı? uzerinde bluetooth aynı sekilde rcd 510 a monte olabilirmi?

tesekkurler
Egerki bosch marka ise seat logosu kesin çıkar bluetooth icin birsey yapmaniza gerek yok orjinal ürün oldugundan direk aktif olucaktir.fiyat olarak bilgi alabilirmiyiz birde türkçe menümu

turkce menu olup olmadıgından emin degilim. henuz teslim almadım. bu aksam yada yarın elimde olur. fiyat 450 tl. montajını yaptıktan sonra fotograflarla bilgilendiririm.

arkadaşlar rcd 510 u da taktırdım ve üzerine vagcom actırdım. cok guzel oldu.

geri viteste ops ekranı, geri viteste sislerin yanması, konfor sinyali sayısının artırılması, sisler yanarken selektör yapıldıgında sislerin sonmesi, kadran selamlama vs bircok özellik acıldı vagcom ile.

fırsat bulunca fotografları paylaşırım, yönlendirmeleriniz için teşekkürler.

Geri
Üst Alt