Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510 teyp

makyajlı leon un usb aux da uyumunda klima ve fonksiyonel direksiyon tuşlarında bi uyuşmazlık oluyormu ?

arkadaşlar navi yükleniyor sonradan ender elektronik yüklüyor

usb-aux direksiyon tuşları klima gösterisi hepsi rcd taktığınızda aktif oluyor

birde montaj sırasında herhangi bi zedelenme parça kesme olayı oluyormu

bir arkadaş teybin takıldığı yerin arkasındaki plastik parçayı kesmeyle uğraştığını söylemişti ama onun makyajlı mıydı değil miydi bilmiyorum

2011 modellerde hafıza kartı yuvası girmediği için işlevi olmayan bir plastik kısım kesilmek zorundadır.. hatta makyajsızlarda da makyajlılarda da böyle.. ben taktırırken kestirdim.. notyet nickli arkadaş makyajsıza takarken oda kestirdi ;)

bir arkadaş teybin takıldığı yerin arkasındaki plastik parçayı kesmeyle uğraştığını söylemişti ama onun makyajlı mıydı değil miydi bilmiyorum

makyajsız kasalar rcdsiz çıktığı iç,n küçük bir plastik parça kesiliyor arkadaşlar bu da orjinal teybe geri dönüşümü yok sanmayın o parçayı kesmek hiç bir sorun teşkil etmiyor

ben şimdi alsam Eskişehirde montaj sıkıntım olacak serviste montajda bıdı bıdı yapcaklar yok ne gerek var gibisine (çok bildikleri için) takması sıkıntı olacak öncekiden fiesta vardı fiestanın teyp değişe değişe deforme oldu bununda olmasını istemiyorum ama bakalım hayırlısı

kesilen parçanın hiçbir işlevi yoktur.. basit bir işlemdir...

serviste takmazlar cihazı uymuyor derler.. bi parça kesilmesi gerekiyor bizim kesmeye yetkimiz yok derler ;) bende öyle oldu.. RNS510'u serviste taktırdım bi kısmı dışarıda kaldı.. O yüzden tekrar gidebilirim servise pek ilgilenmemişler belli ki.. Yada direk ender elektroniğe giderim tv tuner aparatı taktırmaya filan ;) serviste taktırmayın bence tavsiye etmiyorum ben.. zaten rcd310'dan 510'a geçişi servis yapmıyor dediğim gibi yetkimiz yok diyorlar..

Geri
Üst Alt