Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510 teyp

hayırlı satışlar

sürekli bakıp bakıp kapatıyorum ilanı :) şeytan diyor al, mantığım diyor arabayı değiştirceksin 1 sene içinde boşver :D

ozan abi 600liraya bu ürünü alıp aracı satarken bin lira fazla yazabilirsin fiyatına.. Servis fiyatı 3500lira civarında.. Bence alınır tavsiye ederim yani :)

ozan arabanın tek eksiği bu kaldı seninde :) galiba yapıcak birşey kalmadı :)

Aynen dediğin gibi Aziz, kafamda sadece bu var yapılacak ama her an böyle ani bir kararla arabayı satabilirim, o yüzden giremiyorum bu işe

Bunu taktıktan sonra orjinale çevirmek mümkün mü acaba?

Aynen dediğin gibi Aziz, kafamda sadece bu var yapılacak ama her an böyle ani bir kararla arabayı satabilirim, o yüzden giremiyorum bu işe

Bunu taktıktan sonra orjinale çevirmek mümkün mü acaba?

bunu al tak 2 gün sonra gene orjinal teybini tak her zaman rahat sökebilirsin sorun olmaz yani orjinal soketini takıyorsun birşeyi bozmuyorsun

Muraaaat girme kanıma :)

Ben söylüyorum abi taktırmamın bi nedeni de oydu benim :) şimdi RNS'ye geçtim yarın geliyo RNS.. Aracı satıcak olmasan gir takside al bi RNS dicem de satıcaksan gerek yok.. Karar senin durumun varsa abi bence taktır derim satarken fiyat düşmez olmadı orjinal teybi tutarsın satarken onu koyarsın bunuda aldığın fiyata satabilirsin.. En düşük fiyatı 600 zaten RCD510 için :)

Navi yi geçtim bari dvd oynatabilseydi iyi olurdu :(

Geri
Üst Alt