Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510-rns 510 !!

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok merak ettiğim bir konudur. RCD 510 ile RNS 510 arasındaki fark nedir?? Google görseller den bakınca tek fark ettiğim şey RCD 510 ustune navigasyon tuşu yok ayrıca bunun dısında başka bir farkı var mı acaba?? Şimdiden teşekkürler :)

Navigasyon yok dediginiz gibi :) RNS 510 da 30gb harddisk var, RCD yok diye biliyorum. RCD 6 tane CD aliyor icine, RNS almiyor diye biliyorum ben. Baska fark varmi bilmem.

Rcd 510 da 6lı cd çalar geri görüş kamerası sd kart okuyucu dokunmatik ekranlı göze hoş gelen bir yapısı vardır .Rns 510 ise özelliği fazla bir modeldir ondada bildiğim kadarıyla bluetooth dvd vcd tv navigasyon falan var .Eksik yazdıysam arkadaşlar eklerler zaten bildiklerim bunlar .

Rcd 510 da 6lı cd çalar geri görüş kamerası sd kart okuyucu dokunmatik ekranlı göze hoş gelen bir yapısı vardır .Rns 510 ise özelliği fazla bir modeldir ondada bildiğim kadarıyla bluetooth dvd vcd tv navigasyon falan var .Eksik yazdıysam arkadaşlar eklerler zaten bildiklerim bunlar .

Kardesım cok sagol yakında bi tane bende alayım diyorum teklonojiye ayak uydurmak için sagol cevabın ıcın :)

Ne demk ege herzaman.Ben 2 gün önce aldım rcd 510 arabnın içini baya değiştirdi tavsiye ederim kesinlikle

Ne demk ege herzaman.Ben 2 gün önce aldım rcd 510 arabnın içini baya değiştirdi tavsiye ederim kesinlikle

Peki nasıl memnunmusun cihazdan acılırken seat logosu mu var yoksa vw mi?? Bide kesin navigasyon yok mu youtube dan baktım onlarda vardı ama bilemedım :confused:

Peki nasıl memnunmusun cihazdan acılırken seat logosu mu var yoksa vw mi?? Bide kesin navigasyon yok mu youtube dan baktım onlarda vardı ama bilemedım :confused:
rcd nin açılışta seat logosu geliyo,rns de yok
rcd de navigasyon yok,yanlış hatırlamıyosam 1500 tl verip yaptırabiliyosun ama

Geri
Üst Alt