Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Rcd 510-rns 510 !!

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında E_G_E tarafından paylaşıldı.

1. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Arkadaşlar çok merak ettiğim bir konudur. RCD 510 ile RNS 510 arasındaki fark nedir?? Google görseller den bakınca tek fark ettiğim şey RCD 510 ustune navigasyon tuşu yok ayrıca bunun dısında başka bir farkı var mı acaba?? Şimdiden teşekkürler :)

2. eScape

eScape SCW Üyesi

365
    106
    43
    Navigasyon yok dediginiz gibi :) RNS 510 da 30gb harddisk var, RCD yok diye biliyorum. RCD 6 tane CD aliyor icine, RNS almiyor diye biliyorum ben. Baska fark varmi bilmem.

3. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Anladım çok teşekkür ederim :)

4. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Rcd 510 da 6lı cd çalar geri görüş kamerası sd kart okuyucu dokunmatik ekranlı göze hoş gelen bir yapısı vardır .Rns 510 ise özelliği fazla bir modeldir ondada bildiğim kadarıyla bluetooth dvd vcd tv navigasyon falan var .Eksik yazdıysam arkadaşlar eklerler zaten bildiklerim bunlar .

5. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Kardesım cok sagol yakında bi tane bende alayım diyorum teklonojiye ayak uydurmak için sagol cevabın ıcın :)

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Bide arasinda baya bi fiyat farki var:)

Bunu beğendi. aybarsdnr bunu beğendi.
  7. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Ne demk ege herzaman.Ben 2 gün önce aldım rcd 510 arabnın içini baya değiştirdi tavsiye ederim kesinlikle

8. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Onu bende malesef bende farkındayım :)

9. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Peki nasıl memnunmusun cihazdan acılırken seat logosu mu var yoksa vw mi?? Bide kesin navigasyon yok mu youtube dan baktım onlarda vardı ama bilemedım :confused:

10. eroldursun

eroldursun SCW Üyesi

368
    42
    28
    rcd nin açılışta seat logosu geliyo,rns de yok
    rcd de navigasyon yok,yanlış hatırlamıyosam 1500 tl verip yaptırabiliyosun ama

Sayfayı Paylaş