• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Rcd 510-rns 510 !!

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok merak ettiğim bir konudur. RCD 510 ile RNS 510 arasındaki fark nedir?? Google görseller den bakınca tek fark ettiğim şey RCD 510 ustune navigasyon tuşu yok ayrıca bunun dısında başka bir farkı var mı acaba?? Şimdiden teşekkürler :)

eScape

Kayıtlı Üye
Navigasyon yok dediginiz gibi :) RNS 510 da 30gb harddisk var, RCD yok diye biliyorum. RCD 6 tane CD aliyor icine, RNS almiyor diye biliyorum ben. Baska fark varmi bilmem.

erim

Kayıtlı Üye
Rcd 510 da 6lı cd çalar geri görüş kamerası sd kart okuyucu dokunmatik ekranlı göze hoş gelen bir yapısı vardır .Rns 510 ise özelliği fazla bir modeldir ondada bildiğim kadarıyla bluetooth dvd vcd tv navigasyon falan var .Eksik yazdıysam arkadaşlar eklerler zaten bildiklerim bunlar .

E_G_E

Kayıtlı Üye
Rcd 510 da 6lı cd çalar geri görüş kamerası sd kart okuyucu dokunmatik ekranlı göze hoş gelen bir yapısı vardır .Rns 510 ise özelliği fazla bir modeldir ondada bildiğim kadarıyla bluetooth dvd vcd tv navigasyon falan var .Eksik yazdıysam arkadaşlar eklerler zaten bildiklerim bunlar .
Kardesım cok sagol yakında bi tane bende alayım diyorum teklonojiye ayak uydurmak için sagol cevabın ıcın :)

erim

Kayıtlı Üye
Ne demk ege herzaman.Ben 2 gün önce aldım rcd 510 arabnın içini baya değiştirdi tavsiye ederim kesinlikle

E_G_E

Kayıtlı Üye
Ne demk ege herzaman.Ben 2 gün önce aldım rcd 510 arabnın içini baya değiştirdi tavsiye ederim kesinlikle
Peki nasıl memnunmusun cihazdan acılırken seat logosu mu var yoksa vw mi?? Bide kesin navigasyon yok mu youtube dan baktım onlarda vardı ama bilemedım :confused:

eroldursun

Kayıtlı Üye
Peki nasıl memnunmusun cihazdan acılırken seat logosu mu var yoksa vw mi?? Bide kesin navigasyon yok mu youtube dan baktım onlarda vardı ama bilemedım :confused:
rcd nin açılışta seat logosu geliyo,rns de yok
rcd de navigasyon yok,yanlış hatırlamıyosam 1500 tl verip yaptırabiliyosun ama

Üst Alt