Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montaj yeri tavsiye..

erkan kardeşimize rcd 510 ben verdim.aynı cihazı golf ve leonumda kullandım.satma sebebim navigasyonlu bir cihaz almak.cihazı ikisindede ben söküp takmadım oto müzik sistemleri tamircisine yaptırdım.ikisindede çok dikkatli baktım.eli biraz toranvida tutan herkes bu montajı yapabilir.ama dikkat edilemesi gereken hususlar var.birini scw de okudum makyajlı kasa ise çerceveyi sökerken çok dikkatli olmak gerekiyor yoksa hemen çiziliyor mutlaka plastik bir aparatla yavaş yavaş sökmek gerkiyor.buna tamirciler dikkat etmiyor malaesef çok hoyratça sökyüyorlar.söktükten sonra teybi tutan dört adet vida var onları söküyorsunuz.en son teybi çıkartırken arkasında soketi çıkartıyorsun soketçekin ce gelmiyor altında mandalı var ona basmak gerekiyor.takarkende aynı şekilde takılıyor taktıktan sonra açınca kod isiyor kodu yazıp okey deyince cihaz açılıyor.ilk açıldığında menü almanca. türkçe yok. isterseniz ingilizce yapabiliyorsunuz.hafıza kartı hepsi olmuyor yanlış hatırlamıyorsam class2veya 4 olması lazım.hafıza kartının geldiği yer çok rahatlıkla kesilebilir.ama benim teybi takan arkadaş üşenip yan keskiyle kırdı alllahtan bir şey olmadı ama iğrenç bir şekilde kırıldı özetle dikkat ederseniz tamirciden daha iyi dikkakli sökebilirsiniz tamirciyade yaptırırsanız söylediğim uyarıları yapınki takarken harap etmesin

bu arada benim cihazda geldi takınca inş resimleri burada resim yüklemeyi becerebilirsem paylaşacağım

Çerçeveyi sökecek şekilde plastik parçayı nasıl bulacağız bakalım:)
O kesmemeiz gereken yer daha sonra tekrar rcd310 u takarsak kestiğimiz için sıkıntı yaratacakmı acaba??

bir tonavidanın ucuna flaster sarılabilir.hayır daha sonra rcd 310 takarsanız kestiğiniz yer hiç bir sorun çıkartmaz

Geri
Üst Alt