Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montaj yeri tavsiye..

getir ben takim:) benim arabadakini ve tanıdıgım bir çok arkadaşın bu gibi işlerini hep ben yapardım:)

Pardon senin araç 2010 o zaman.o zaman çerçeve almak zorundasın haliyle,Bendeki arac 11 RCD 310 olduğu için çerçeveye gerek kalmadı..

ben kendim taktım makyajsız aracıma bencehiç bir yere götürmeyin kendiiniz servisden parçayı alın ben 49tl ye aldım ve kendim taktım çok basit zaten nasıl takılacağı sitede detaylı olarak anlatıldı araştırırsanız bulursunuz boş yere para vermeyin ender elektroniğe bence!

ben kendim taktım makyajsız aracıma bencehiç bir yere götürmeyin kendiiniz servisden parçayı alın ben 49tl ye aldım ve kendim taktım çok basit zaten nasıl takılacağı sitede detaylı olarak anlatıldı araştırırsanız bulursunuz boş yere para vermeyin ender elektroniğe bence!

peki sd kart olan yeri nasıl kestiniz acaba :D orayı kesmek gerekioda

Geri
Üst Alt