Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montaj yeri tavsiye..

babaerkan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni aldigim Rcd 510 cihazı taktirmak için montaj konusunda hassas itinalı is yapabilecek bir yer arıyorum..Araç makyajli ama cerceveninde değişmesi gerekiyor..Her ikisinide halledebilecek daha önce taktirmis olan arkadaslardan yardımlarını rica ediyorum..

erkan abi kesinlikle ender elektronik gözün kapalı bırakabilirsin metin abiye ben arabayı bu konuda başka bir yere götürmem zaten herkes e.e ye gidiyor

Erkan çerçeve neden değişiyor onu anlamadım.? Bende taktırdım ama çerçeve falan değişmedik sadece ön girişteki plastiği kesecekler.Çerçeve falan değişmeyecek.

Erkan çerçeve neden değişiyor onu anlamadım.? Bende taktırdım ama çerçeve falan değişmedik sadece ön girişteki plastiği kesecekler.Çerçeve falan değişmeyecek.
Bende ilk çıkan makyajlilardaki teypten var Gökhan sekli değişik..sende taktirdinmiydin?

netten ender elektronik die ararsan ab adresi felan bulursun başka yerde taktırma derim ben işçilik vs süper anadoludan özellikle gelenler var buraya :D

Tamam canım çerçevede varsa is olmuştur..yarın telefon eder öğrenirim..teşekkür ederim:)

Geri
Üst Alt