Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

RCD 510 Montaj yeri tavsiye..

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında babaerkan tarafından paylaşıldı.

1. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Arkadaslar yeni aldigim Rcd 510 cihazı taktirmak için montaj konusunda hassas itinalı is yapabilecek bir yer arıyorum..Araç makyajli ama cerceveninde değişmesi gerekiyor..Her ikisinide halledebilecek daha önce taktirmis olan arkadaslardan yardımlarını rica ediyorum..

2. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Konu kaynamasın günceli:D

3. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Yok mu taktiran arkadaslar:(

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    erkan abi kesinlikle ender elektronik gözün kapalı bırakabilirsin metin abiye ben arabayı bu konuda başka bir yere götürmem zaten herkes e.e ye gidiyor

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Erkan çerçeve neden değişiyor onu anlamadım.? Bende taktırdım ama çerçeve falan değişmedik sadece ön girişteki plastiği kesecekler.Çerçeve falan değişmeyecek.

6. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Bende ilk çıkan makyajlilardaki teypten var Gökhan sekli değişik..sende taktirdinmiydin?

7. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Tamam erhancim kaydettim:)

8. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    evet ilk çıkanların çerçeveleri değişmek gerekio ender elektronikte var o çerçevelerden

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    netten ender elektronik die ararsan ab adresi felan bulursun başka yerde taktırma derim ben işçilik vs süper anadoludan özellikle gelenler var buraya :D

10. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Tamam canım çerçevede varsa is olmuştur..yarın telefon eder öğrenirim..teşekkür ederim:)

Sayfayı Paylaş