Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510 montaj hakkında bilgiler

banada aynısını soyledıler ama her seferınde code gırmek gerekebılırmışiz.hayırlı haberlerını beklıyorum kardeşim inşallah olurda bu sıkıntıdanda kurtuluruz

code girme diye bir sey yok dedi pilliymis dedi elektronikçi hatta akü basını çıkardı takdi ne hafıza nede code istedi belirli süre takılı kalmazsa ister dedi

yalçın en kısa zamanda yaptır bakalım ya merak ettım şimdi gerçi bende daha sorun olmadı ama kesin olur bendede

Güle güle kullan çok iyi oldu bu paylaşım bende şu dakikadan itibaren rcd 510 arayışına girmiş bulunmaktayım bu arada sıfırmı aldın ikinci elmi fiyat konusunda bi bilgi verebilirmisin uygun bir yer varsa bizde alalım

yorum yanlış konuya yapıldı :) konu hortlamasın

abi anlatım süper ben de rcd 510 düşünüyordum çok açıklayıcı oldu :)
benm araç 2008 stylance acaba bende de akü sorunu olur mu? tek kafama takılan bu oldu...

abi anlatım süper ben de rcd 510 düşünüyordum çok açıklayıcı oldu :)
benm araç 2008 stylance acaba bende de akü sorunu olur mu? tek kafama takılan bu oldu...
2008 lerde sorun olmuyor dıye duydum olsa bile onunda çözümünü bulduk artık sigortadan role çekiyorsun sorun ortadan kalkıyor yada çok küçük şalterler var gizli onuda yaptırabılırsın 5 dakikalık iş :eek:key:

en kısa zamanda ben de rcd leneyim o zaman :D
çerçeveyi servisten mi temin ettin?

en kısa zamanda ben de rcd leneyim o zaman :D
çerçeveyi servisten mi temin ettin?
evet kardeşim servisten aldım her servisin elinde olmuyo ama doguş esenyurtdan almaya çalış onlarda stok oluyo yoksa 20 gun süre verıyo dıger servısler bilgin olsun tırnaklarıda almayı unutma çerçeveyle beraber :eek:key:

Selamlar..Aldıgım yerde deneyerek kullanarak RCD 510 satın aldım yaklaşık 10 gün önce ve yanında Güncel yazılımlı Gateway'de temin ettim her şeye ragmen..Fakat sorun şuki ben cihazı araca taktıgım anda cihaz çalışmadı...İçindeki cd okuyuculardan ses gelıyor yanı cd varmı yokmu kontrol ediyor ama kesınlıkle ne ışık ne de güç geliyor...Orjinal teyibim ile RCD510 arasıdaki harita farkından dolayı olmadıgını söyledi takan arkadas...Can baglantıları farklı degıstırırsen belki calısır ama beyine zarar verebiliriz dedi ve denemek istemedi...Gece cihaz takılı kaldı fakat akü sorunu yaratabilir diye 03.00 sularında kalkıp sökmek istedim ve cihaz ısınmıştı yanı aküden beslenir haldeydi...Cihaz çalıştıkran sonra Gateway değişmesi gerekiyor onu kesin olarak anladım fakat çalışmama sorunu için ne önerirsiniz???? aracım 2006 model ve cihaz 2012 Türkçe menü ayrıca Seat üstünden sökülen bir cihazdır...Şimdiden tşk ediyorum değerli yorumlarınız için.....

''Konu mevcut oldugundan tekrar bi başlık ile açmak istemedim''

Geri
Üst Alt