Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510 montaj hakkında bilgiler

gateway interface serisi 2008 öncesi araçlarda eski olduğu için akü bitirme sorunu oluyor. Gateway'in yeni seri ile değişmesi gerekmektedir. İnşallah akü bitimiyle karşılaşmazsınız.

erkan abi malesef karşılaşacak çünkü araç 2006 olduğu için bu teyble uyumlu değil. :(

hiç şansım yokmu ya belki sorun olmıcak iyibir dert beni bekliyor anlaşılan...

Hayırlı olsun Erkan, güle güle kullan :)

erkan konusduğumuz gibi bende 10 gün sonra ilk akümü bitirmişdi 2 ci sıfır akümü 12 gün sonra sıfırladı. gateway almam lazım diyorlar bakalım nerden bulacaz 300 lirada verilmez gibi geliyor bana :) sen oralardan ayarı versen uygundan alsak halletsek bu olayı. almanya fiyatı 49 euro amerika 79 dolar kargo dahil bizde 300 lira :D şaka gibi

Hayırlı olsun Erkan, güle güle kullan :)
eyvallah ozan saol emeklerın için teşekkür ederim 20 gunde gelicek çerçeveyı 2 gunde getırtdın helal olsun...

Aynen
Bu arada lafa daldık unuttuk hayırlı uğurlu olsun..
saol kardeşim bakıcaz bir çaresine...
erkan konusduğumuz gibi bende 10 gün sonra ilk akümü bitirmişdi 2 ci sıfır akümü 12 gün sonra sıfırladı. gateway almam lazım diyorlar bakalım nerden bulacaz 300 lirada verilmez gibi geliyor bana :) sen oralardan ayarı versen uygundan alsak halletsek bu olayı. almanya fiyatı 49 euro amerika 79 dolar kargo dahil bizde 300 lira :D şaka gibi
yalçın kardeşim az once ender i aradım ve en son fıyat 270 olur dedıler.ordan vazgeçtım.bu işi iyi bilen bir abime anlattım olayı araya ya şalter koyucaz dedi akşamdan akşama kaparsın,yada kontaga role baglıcaz oda her seferınde code isteyebilir dedi ben araya şalter koydurucam veremem o kadar para başkada çare yok malesef kardeşim :(

eyvallah ozan saol emeklerın için teşekkür ederim 20 gunde gelicek çerçeveyı 2 gunde getırtdın helal olsun...

saol kardeşim bakıcaz bir çaresine...

yalçın kardeşim az once ender i aradım ve en son fıyat 270 olur dedıler.ordan vazgeçtım.bu işi iyi bilen bir abime anlattım olayı araya ya şalter koyucaz dedi akşamdan akşama kaparsın,yada kontaga role baglıcaz oda her seferınde code isteyebilir dedi ben araya şalter koydurucam veremem o kadar para başkada çare yok malesef kardeşim :(
evet haklısın da dur biraz daha arasdıralım bunun bir oluru vardır ben bakacam 1 kaç gün bekle olmazsa mecburen yapacaz ama şalterde hafızayı silecek yine.

Geri
Üst Alt