Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Montajı

konuyu okuyunca sahibinden.com üstünde rcd 510 lara baktım..550 tlye bir tane daha var çok alasım geldi ama camlarımda film olmadığı için ve hırsızın filmsiz arabalara daha kolay dadandığını bildiğim için almaya korkuyorum ya =(

aynı şeyi bende yaptım volkan :D acayip alasım var

çok güzel maşallah ya,
kanıma girdi şimdi bir kere, napsam ne? ne etsem? :)

Alın gitsin ya :) benim yaptığım en güzel şeylerden biri oldu bu arabaya:)

güzel olmuş, vw aleti olup da Seat logosuyla açılması da ayrı güzel... güle güle kullan zevkle dinle...

resimler için teşekkürler çok güzel olmuş ve yakışmış..hayırlı olsun..iyi dinlemeler

konuyu okuyunca sahibinden.com üstünde rcd 510 lara baktım..550 tlye bir tane daha var çok alasım geldi ama camlarımda film olmadığı için ve hırsızın filmsiz arabalara daha kolay dadandığını bildiğim için almaya korkuyorum ya =(

volkan alma yani masraf yapma derim eğer ufuk ta alacağın yeni aracı gördüysen ama bu benim düşüncem..

çok güzel maşallah ya,
kanıma girdi şimdi bir kere, napsam ne? ne etsem? :)

nasıl yaa hala vermedin mi yoksa siparişini:D
şu resme bakıpta almadıysan yazıklar olsunpuhaha acaba ibizaya da olur mu onu düşünüyorum ben:)
bu arada hayırlı olsun, 10 numara olmuş..

20102010010.jpg

hayırlı olsn en mantıklı seçimlerden birisi olmş. ses kalitesi arasında bir fark varmı?

nasıl yaa hala vermedin mi yoksa siparişini:D
şu resme bakıpta almadıysan yazıklar olsunpuhaha acaba ibizaya da olur mu onu düşünüyorum ben:)
bu arada hayırlı olsun, 10 numara olmuş..

Teşekkür ederim:)

hayırlı olsn en mantıklı seçimlerden birisi olmş. ses kalitesi arasında bir fark varmı?

Hocam ses daha da netleşti ve ses yükseldikçe bozulmalar bir nebze azaldı.
arka sağ hoparlörümden (eskiden de olan) cızırtı sesleri geliyor. onu halledersem sanırım çok güzel olacak :)
ayrıca sd carddan müzik dinlemek, albumler arasında geniş ekranda geçişler yapmak, klasör yapısına hakim olmak, radyo kanallarını aynı sayfada isim isim görmek çok kullanışlı.

hayırlı olsun guzel olmuş Seat logosuyla acılması guzel.Bluetooth falan var mı alette?

Geri
Üst Alt