Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510,jvc avx 900 yardım

fatih yıldırım

Kayıtlı Üye
herkese selamlar arkadaşlar size bir konuda danışmak istiyorum!!!

aracımın orj teybi arızalı ve değiştireceğim

iki model de gidip geliyorum sizce hangisi

RCD 510 ve jvc avx 900

önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

avx 900 jvc nin en iddalı ünitesi özellik olarakta zengin bir cihaz tawsiye ederim...

jvc nin avx 810 modeli de düşünülebilir,ekranı çıkabildiği için hırsızlara karşı birebir..

jvc doubledın olarak ekranı cıkan bır modelı daha olacak onuda yazmak gerekır

jvc doubledın olarak ekranı cıkan bır modelı daha olacak onuda yazmak gerekır

mehmet abi ekranı çıkan 810 modeli fakat avx 900 daha dolu bi cihaz ve ikinci elde fiyatlar neredeyse aynı

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

avx 900 jvc nin en iddalı ünitesi özellik olarakta zengin bir cihaz tawsiye ederim...

gürkan teşekkürler kardeşim,peki hiç leon da takılı gördünmü bu cihazı ???

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

jvc nin avx 810 modeli de düşünülebilir,ekranı çıkabildiği için hırsızlara karşı birebir..

harun hırsız araca girdiğinde sökecek bir şey bulamazsa yine zarar verir kardeşim :)

fakat 900 leri çıkarmakta öyle kolay iş değilir diye düşünüyorum!!!

fatih pioneer da aynı olay mevcut doubledın ekranları ben sevmıyorum

orjinal leon kullanılmamış yetp istiyorsan bende var birtane 250 Tl ye verebilirim düşünüyorsan eğer :)

orjinal leon kullanılmamış yetp istiyorsan bende var birtane 250 Tl ye verebilirim düşünüyorsan eğer :)

serbay şuan bakıyorum kardeşim
double düşünüyorum fakat aklıma bütceme göre bişey bulabilirsem alıcam yok olmadı orj kullanırım yine!!senden alabilirim kardeşim fakat senin aracın yeni leon bizdekiyle teyple senin araçdaki farklı diye biliyorum???

belki bilirsin diye dedim, benim eski aracım makyajsız kasa idi ondada nav. ekranı vardı orjinal teybi çıkartmıştım hala duruyor. yani makyajsız kasanın teybi var

belki bilirsin diye dedim, benim eski aracım makyajsız kasa idi ondada nav. ekranı vardı orjinal teybi çıkartmıştım hala duruyor. yani makyajsız kasanın teybi var

:) valla harikasın serbay yedek parça tedarikcisinden neyin eksik :)
tamam bunu bilmem iyi oldu,artık duruma göre ben haber veririm sana bu konuyla ilgili!!!

fakat bu double nav hakkında sanırım bilği sahibisin kardeşim!
bana bir şey söyle,öner,yönlendir kurtar beni şu durumdana :(

ne yapayım ????

Geri
Üst Alt