Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd-510 hk;

xcoderx

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar
Benim bu teyp ile ilgili birkaç sorum olacaktı.
Gelmek üzere olan aracıma bu teybi almak istiyorum. Net üzerinde 600 tl ye bosch marka temiz cihazlar mevcut. Anladıgım kadarıyla montajında ve uyumunda problem yok. Benim sorularım şunlar.

1-Optik park sistemi çalışıyormu (kamera değil animasyon şeklindeki park sensörü,scirocco veya golf lerdeki gibi)
2-Bluetooth özelliği rcd 310 daki gibi aynen rcd 510 da da kullanılıyormu(tuş işlevi , tel çalınca radyonun sesini kısması ,ses tanıma vb gibi)
3-Alacagım cihazı taktırdım diyelim, bu durumda garanti bozulurmu?
4-Cihazı kaskoya nasıl işleticez, elimizde fatura olmayacak çünkü cihaz 2. el ve biçogu faturasız satılıyor.
5-usb girişi çalışmaya devam ediyormu.

Vereceğiniz cevaplar benim için önemli,duruma göre sipariş verip aracım gelmeden teybi hazır edicem.

bütün özellikler aktif oluyor kaskoyada işletebiliyorsunuz fatura beyan etmeden resimleyip

Geri
Üst Alt