Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510 hakkında...

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar aracıma rcd 510 almaya karar verdım fakat aynı urun markası bosch bırı blankunt arasında ne fark var bosch olan daha pahalı satılıyor bunun sebebi nedir arasında ozellık farkı varmıdır neden bosch daha pahalı yardımcı olurmusuz ona gore karar verıcem bırde bulutut eklemede varmıs bu nasıl oluyor acıklarsanız sevınırım...

hayırlısı olsun....Erkan'cım

bosch lar açılırken seat amblemi ile açılıyor diğeri wellcome to volkswagen yazısı ile açılıyor

3 kuruş fazla ver bosch al Erkan ım,bende bosch var çok memnunum ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim orjınal leon teybinin sesi daha canlı...

3 kuruş fazla ver bosch al Erkan ım,bende bosch var çok memnunum ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim orjınal leon teybinin sesi daha canlı...
+1905...aynen katılıyorum bu aralar bende bunu düşünüyordum

Mehmet sen de sesteki matlığı fark ettin sanırım :(

Mehmet sen de sesteki matlığı fark ettin sanırım :(
benim farkettiğim aynen şu:
orjinal teyp varken tabiki ses sistemi gibi değildi ama sesi açtığımda bass ı hissediyordum hemde son ses çıkışı daha yüksekti diye sanıyorum rcd 510 da biraz daha düşük seviyede kalıyor gibi hissediyorum.bide radyo eskiden sanki daha ii çekiyordu bu aralar ona takmış durumdayım.eskisinde 1 tane çıkış vardı bunda iki tane diye gördüm sanırım acaba yanlışamı taktım yada oturtamadımmı bilemiyorum

hayýrlýsý olsun....Erkan'cým
tesekkurler abi
bosch lar açýlýrken seat amblemi ile açýlýyor diðeri wellcome to volkswagen yazýsý ile açýlýyor
sadece fark bumu ben daha fazla diye biliyorum
3 kuruþ fazla ver bosch al Erkan ým,bende bosch var çok memnunum ama þunu da söylemeden geçemeyeceðim orjýnal leon teybinin sesi daha canlý...
bende bosch dusundum serkan abi eger dedigin gibiyse benim bagajda bass ve anfi var ses olayi zaten orjinal teypde anfi cikisi olmadigindan dek ceviriciyle yapiliyor buda sesi yari yariya dusuruyor her anfi cikisi olmayan teyp icin gecerlidir bu simdi rcd 510 da seskalitesi dusukse benim simdi aldigim ve tatmin olmadigim sesden daha dusuk olucaktir buda beni mutsuz edecektir bu yuzden biraz kafam karisti acaba hatami yapiyorum :(

Kimse yokmu bu konu hakkinda bilgisi olan :(

bende de Bosch olan var, sanırım fark olarak Ekran LED olayı farklıymış, bir de sonradan navigasyon ve DVD olayını alete entegre edebiliyorsun,blaupunkt' ta edemiyorsun diye biliyorum. Yalan olmasın ama...

Sesi mesi fazla anlamam ama Leon' un berbat iç mekanına olmazsa olmaz değişikliklerden biri bence :)

Geri
Üst Alt