Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rcd 510 hakkında...

bende de Bosch olan var, sanýrým fark olarak Ekran LED olayý farklýymýþ, bir de sonradan navigasyon ve DVD olayýný alete entegre edebiliyorsun,blaupunkt' ta edemiyorsun diye biliyorum. Yalan olmasýn ama...

Sesi mesi fazla anlamam ama Leon' un berbat iç mekanýna olmazsa olmaz deðiþikliklerden biri bence :)

Tesekkurler kardesim bilgiler icin.iste bende dvd ve bulutut nasil entegre ediliyor merak ediyorum bunlari yaptiricam cunku...

Tesekkurler kardesim bilgiler icin.iste bende dvd ve bulutut nasil entegre ediliyor merak ediyorum bunlari yaptiricam cunku...

Bosch al ama blaupunkt'a göre ortada fazladan bir soket daha olmalı. Sarı bir soketti sanırım. Oraya takılabiliyor diye biliyorum diğerleri. Optik park sensörü filan uyumlu diye satılıyor.

rica ederim:) ama o şekilde yaparsan çok pahalıya gelir. Yine yanlış hatırlamıyorsam DVD özelliği ekletmek 1000tl nin üzerinde diye duymuştum. Ona kalana kadar gidip güvenilir bir yerden RNS510 alabilirsin. Tüm özellikler mevcut olur o şekilde

rica ederim:) ama o şekilde yaparsan çok pahalıya gelir. Yine yanlış hatırlamıyorsam DVD özelliği ekletmek 1000tl nin üzerinde diye duymuştum. Ona kalana kadar gidip güvenilir bir yerden RNS510 alabilirsin. Tüm özellikler mevcut olur o şekilde

+1905 ayrıca bluetooth için aparat filan gerekiyor. Rns 510 alırsan da navigasyon için gps anten vs gerekiyor. Tüm maliyetleri araştırmadan satın almayın derim. Ben rcd 510 kullanıyorum. bluetooth dvd vs hiçbir şey yok.

teşekkürler arkadaşlar ek donanımlardan vazgeçtim oldugu gibi kullanıcam. birde benim arac makyajsız buna rcd 510 takılabılmesı ıcın çerçevemi almam gerekiyor ?

teşekkürler arkadaşlar ek donanımlardan vazgeçtim oldugu gibi kullanıcam. birde benim arac makyajsız buna rcd 510 takılabılmesı ıcın çerçevemi almam gerekiyor ?

erkan abi hayırlısı olsun. çerçeven değişicek.Dvd navi fazla tuzlu olur eğer bunları yapıcaksan direk rns510 al derim aynı paraya gelir.

DVD navigasyon vs. ekletmek en azından bir 1500TL'ye mal olur. 600-700'e rcd satılıyor rahatça, 2200 TL gibi birşeye mal oluyor desek, sıfır RNS510'un 2600-2800 lere alınabildiği düşünülürse pek mantıklı değil :D direk rns alınır yani

erkan abi hayýrlýsý olsun. çerçeven deðiþicek.Dvd navi fazla tuzlu olur eðer bunlarý yapýcaksan direk rns510 al derim ayný paraya gelir.
Eyvallah erhanim.yanliz cerceve sorun oldu hicbiryerde yok yirmi gunden once gelmezmis aramadigim yer kalmadi kaldik dimbizlak ortada :)
DVD navigasyon vs. ekletmek en azýndan bir 1500TL'ye mal olur. 600-700'e rcd satýlýyor rahatça, 2200 TL gibi birþeye mal oluyor desek, sýfýr RNS510'un 2600-2800 lere alýnabildiði düþünülürse pek mantýklý deðil :D direk rns alýnýr yani

O fiyatlara cikamam zaten benimki sadece nasil oluyor merakiydi.aslinda buna bile gerek yok sadece ve sadece gorsellikten baska bir artisi yok eksigi var ses kalitesinde bariz zayiflik...

Geri
Üst Alt