Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

RCD 510 geri vites kamerası eklenebiliyormu.?

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında Lejyoner tarafından paylaşıldı.

1. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Arabaya bu sıralar RCD 510 taktıracağım yanlız bendeki park sensörleri sonradan takılma olduğu için sanırım RCD 510 da çalışmayacak (Kabloyu taksak dahi),o yüzden tamponu deldirmeden RCD 510 a uygulanabilecek geri vites kamerası taktırmak istiyorum gece görüşü açık,plakalığa entegre olabilenler varmış sanırım bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar..

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    baglayınca calısması gerek abı park sensoru sonradan takılsada yapılabılır

rcd 510 a gerı gorus kamerası olmaz dogasına aykırı :)

3. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    O zaman şöyle sorayım RCD için geri vites göstergesini nasıl halledebiliriz,görüntülü olarak.?

4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    ben bu cihazları bluetooth, park sensörünün teypte mesafeleri belirtsin, tv veya klip izleyebileyim diye almak isterim. bunlardan biri bile olmasa bana uzak olmalı. bluetooth geçici bir çözüm buldum ama pekde işlevsel değil.

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bende sadece ekranda geriyi göstersin mesafeyi göreyim birde iç zenginlik olsun diye istiyorum,DVD izlemek naviden harita bakmak falan bana uzak şeyler,gerek duymuyorum.

6. Fahrettin

Fahrettin SCW Üyesi

199
    18
    18
    Gökhan abi rcd 510 bosch olanda kamera takılabilyo ama bu iş biraz tuzlu rvc adında bir kamera sistemi var ve fiyatı 1000tl kadar :)
    işlem delmeden gerçekleşiyo.Plaka aydınlatmasına yerleştiriliyo.
    2.bi durumsa optik park sensörleriniz varsa araç animasyonu şeklide gösteriyo
    abi bu da kameranın linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...0-rns-510-orjinal-geri-kamera-42404499/detay?
    yani doğasına aykırı değil :)

7. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    iyiymiş,benimde taktıracağım zaten Bosch blapunkt larda Seat logosu cıkmıyormuş yazılım attırmak gerekiyormuş..

8. Fahrettin

Fahrettin SCW Üyesi

199
    18
    18
    seat logo çıkıyo abi yazılıma gerek yok ama benımkı bosch olandı belkı ondan olabılır
    ama tavsiye ederim içeri ayrı bi hava kattı :)

9. LEONFR

LEONFR SCW Üyesi

929
    21
    18
    bosch marka alırsan ekleniyor bendeki bosch :)

Sayfayı Paylaş