Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 Benzeri Leon için Multimedya

goretek

Kayıtlı Üye
MErhaba arkadaşlar aracıma RCD 510 almayı düşünüyordum başladım fiyat araştırmaya sahibinden.com da gezinirken bir ilan gözüme takıldı SEAT LEON UYUMLU DVD NAVİGASYON BLUETOOTH USB sahibinden.com'da - 143226495 ve SEAT LEON UYUMLU DVD NAVİGASYON BLUETOOTH USB sahibinden.com'da - 143117732 RCD 510 benziyor ama markası farklı sanırım sizce bu ürün nasıldır kullanan arkadaşlarımız varmı acaba ve fiyat yüksek mi sizce ?
Not: Satıcıyla hiçbir bağlantım yoktur

2. linkteki ürünü(navimex 9902 hd) 2 haftadır kullanıyorum get ilanı ile 750 liraya aldım, ses kalitesi güzel yüksek seslerde bozulma olmuyor sadece rcd 310 a göre baslar düşük onun içinde ya kapılardaki hoparlörleri değiştireceğim yada bagaja aktif slim bas alacağım. Genel olarak memnunum, geri görüş kamerası hariç montajı kendim yaptım

bu arada bende rcd 510 alacaktım görüntüden başka artısı olmadığı için bu cihaza yöneldim

2. linkteki ürünü(navimex 9902 hd) 2 haftadır kullanıyorum get ilanı ile 750 liraya aldım, ses kalitesi güzel yüksek seslerde bozulma olmuyor sadece rcd 310 a göre baslar düşük onun içinde ya kapılardaki hoparlörleri değiştireceğim yada bagaja aktif slim bas alacağım. Genel olarak memnunum, geri görüş kamerası hariç montajı kendim yaptım

Cihaz epey güzele benziyor geri görüş kamerası olması da hoş bu arada hayırlı olsun size de yeni almış sayılırsınız sizde :) ben biraz daha araştırma yapayım ciddi ciddi düşünüyorum almayı.

Cihaz epey güzele benziyor geri görüş kamerası olması da hoş bu arada hayırlı olsun size de yeni almış sayılırsınız sizde :) ben biraz daha araştırma yapayım ciddi ciddi düşünüyorum almayı.
teşekkürler, içinde gelen kamera montajı için tampon delinmesi gerektiği için plaka lambası için olandan aldım ben ayrıca 70 lira gibi bir fiyatı vardı

Geri
Üst Alt