Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510 arıyorum

yalcingedik

Kayıtlı Üye
dedigim gibi rcd510 satan arklar varsa iletisime gecerlerse sevinirim lutfen

Eminönünde Uçar elektronik var ben ordan aldım gayet memnunum hem Bosch marka hem direk Seat logosu ile cıkıyor.senin RCD 310 u 150 ye sayar 550 tl de RCD ye istiyor istersen telefonunu verebilirim.Referans olarak beni gösterebilirsin.

Gerçi yerine bakmadım sen Antalyadaymışsın:)

Eminönünde Uçar elektronik var ben ordan aldım gayet memnunum hem Bosch marka hem direk Seat logosu ile cıkıyor.senin RCD 310 u 150 ye sayar 550 tl de RCD ye istiyor istersen telefonunu verebilirim.Referans olarak beni gösterebilirsin.

Gerçi yerine bakmadım sen Antalyadaymışsın:)

abi pazar günü bi inceleyeyim bende düşünüyorum boşluluğu doldurmak gerek:D

şu an itibariyle rcd 510 ürünü aldım en kısa sürede takdırıp resimleri sizlerle paylaşacağım. sizler sayesinde öğrendiğim herşeyi hoşuma gittikçe aracıma uygulayacağım şimdiden saolun yardımlarınız için..

Geri
Üst Alt