Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd-310

samuel-beto

Kayıtlı Üye
1,5 ay kullanılmış RCD-310... Fiyat: 250 TL

RCD-510 takıldığı için satılığa çıkarılmıştır...

İlgilenen Arkadaşlara Duyurulur...

dsci0319.jpg

dsci0320d.jpg

dsci0321m.jpg

dsci0322t.jpg

dsci0323s.jpg

dsci0324e.jpg

dsci0325r.jpg

dsci0326d.jpg

dsci0328r.jpg

dsci0330h.jpg

dsci0331j.jpg

dsci0323x.jpg

dsci0333.jpg

Yakın zamanda RCD510'dan sıkılıp RNS'ye geçersen şaşırmam.. :)

Hayırlı Satışlar...

Aynen öyle hocam... Bende öyle düşünüyorum... Şimdi değilde 1-2 ay sonra RNS-510'a kesin geçiş yapmayı düşünüyorum...:D

Bendensin.. 2 ay sonra RNS'ye kesin geçiş yaptım.. Ve dün Harita v7.1 yükledim küçük şehirlerde detaylı gösteriliyor. Önceden Yalovaya gittiğimde sadece anayolu gösteriyordu Merkezi, Çınarcığı off road olarak gösteriyordu.. Şimdi oralarda eklenmiş :) Çok iyi oldu sadece seata uyumlu yazılımı kaldı eski yazılım yükleticektim.. Bugün Ender Elektroniği aradım bi cd üzerinde çalışıyorlarmış 1-2 haftaya Seata uyumlu yazılımı hazırlayabilirmiş Metin Bey.. 2 Haftaya bi daha aricam bakalım olursa sana haber veririm aldığında direk onlar yükletirsin 0 almayı düşünürsen bana mail at yardımcı olurum

Bendensin.. 2 ay sonra RNS'ye kesin geçiş yaptım.. Ve dün Harita v7.1 yükledim küçük şehirlerde detaylı gösteriliyor. Önceden Yalovaya gittiğimde sadece anayolu gösteriyordu Merkezi, Çınarcığı off road olarak gösteriyordu.. Şimdi oralarda eklenmiş :) Çok iyi oldu sadece seata uyumlu yazılımı kaldı eski yazılım yükleticektim.. Bugün Ender Elektroniği aradım bi cd üzerinde çalışıyorlarmış 1-2 haftaya Seata uyumlu yazılımı hazırlayabilirmiş Metin Bey.. 2 Haftaya bi daha aricam bakalım olursa sana haber veririm aldığında direk onlar yükletirsin 0 almayı düşünürsen bana mail at yardımcı olurum

Eyvallah hocam sağol alacağım zaman aklımda bulunur... Dediğin gibi insan sürekli yenilik istiyor... Dediğin olay çok güzel güncelleşmiş olması, Yanılmıyorsam RNS'lerde DVD özelliğide var... Sürücü için olmasada uzun yollarda yan koltuktaki için keyifli olur...

Not: Bu anlattıklarınla hızlandırıyorsun hocam 1 ay demiştim dimi 15 güne indi bile :D

Eyvallah hocam sağol alacağım zaman aklımda bulunur... Dediğin gibi insan sürekli yenilik istiyor... Dediğin olay çok güzel güncelleşmiş olması, Yanılmıyorsam RNS'lerde DVD özelliğide var... Sürücü için olmasada uzun yollarda yan koltuktaki için keyifli olur...

Not: Bu anlattıklarınla hızlandırıyorsun hocam 1 ay demiştim dimi 15 güne indi bile :D

Bendekinde direk hareket halindeyken video izleyebiliyorum.. Zaten Ankara'ya gidicem diye acele aldım hem navigasyon hemde DVD özelliği için.. Cruise Controlle 100-110'a sabitledim bende izledim filmi pek sıkıntı olmadı yani.. :) Yolcular için iyi birşey..

Süpermiş valla Hocam :) Zaten Navigasyonla birlikte DVD özelliği beni cezbediyor... Tamam RCD-510 Görsel açıdan aracın içine epey güzellik getirdi dokunmatik falan ama biyere kadar insan daha farklı özellikler istiyor...

Hem görsellik hem kabiliyet için RNS-510 iyidir... Hiç araştırma şansım olmadı fiyatlar ne civarı hocam RNS'lerde...?

Geri
Üst Alt