RCD-310 şifre... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

RCD-310 şifre...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar RCD-310'larda RCD-510'daki gibi şifre olayı varmıdır? Varsa acaba sıfır araçta nerde yazar?

PATRON

Administrator
varıdr.. kullanma klavuzuna bakınız eğer yoksa aracınızı servise götürüp kodu alabilirsiniz..

mesela benim kod yoktu gittim aldım 25 TL bayıldık :s

ZGR

Kayıtlı Üye
kesınlıkle vardır
teybın arkasında falanda olabilir şifre

Kutluhan

Kayıtlı Üye
Aracımdaki rcd 310 bir arkadaşa sattım ama kod tabi aklımıza gelmemişti son dakika kadar servis gitmiş şase numarasını istemişler aracın ne alaka ? Birde çocuk tanımam etmem şase no. veriyim mi benim adıma gidip alması için şehir dışında arkadaş ? Başka çözüm yolu varmı bu işin elimize bir kitapçık tuttuşturdular bunda yazma ihtimali var mı sağında solunda.

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
Aracımdaki rcd 310 bir arkadaşa sattım ama kod tabi aklımıza gelmemişti son dakika kadar servis gitmiş şase numarasını istemişler aracın ne alaka ? Birde çocuk tanımam etmem şase no. veriyim mi benim adıma gidip alması için şehir dışında arkadaş ? Başka çözüm yolu varmı bu işin elimize bir kitapçık tuttuşturdular bunda yazma ihtimali var mı sağında solunda.
aletin çalıntı olup olmadığını anlamak içindir büyük ihtimal ve gidip istediğinde çalmış muamelesi yapacaklar