• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

rc seçimi

dragg

Kayıtlı Üye
İsim
mustafa yiğit özdemir
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 1393
ıyı secım yapmıssın benzınlı araclar her oyundan sonra detaylı temızlık gerektırıo hatta kullanırken bıle ısısını dewamlı kontrol etmen gereklı senın ıcın bır baslangıcsa olldukca ıyı..:eek:key:

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
İsim
yaşar
Nereden
Ankara
Araç
Diğer
Plaka
Golf 7 ACT
ilgilenen herkese teşekkürler bu ilk deneyimim olucak yarın ellimde olur sanırım şimdi biraz sabır :D

Vakay

Kayıtlı Üye
İsim
volkan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TV 8292
Uzaktan kumandalı model uçak, model araba, model helikopter, kumandalı uçak, kumandalı araba, rc model araç, model gemi

yenilerine hiçbirzaman okadar para vermedim lakin bu işi bilmiyorsanız en iyisi yeni bir araçla başlamak tabiki benzinlinin zevki başkadır ve arkadaşın dedği gibi cocuk gibi ilgilenmeli kullandıktan sonra temizlemelisiniz yoksa size küser ve masraflıdır elektriklidede batarya şarjlarına dikkat edin hiçbirzaman tam bitirmeyin bataryayı bir bataryanın 80-100 tl civarında oldugunu düşünürsen bu uyarımı dikkate alırsın umarım yaşar kardeşim hayırlı uğurlu olsun

Vakay

Kayıtlı Üye
İsim
volkan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TV 8292
birde yenisi 200 tl den aşagı olan bir araç rc değildir oyuncaktır sagı solu kırılır parçası olmaz pili bulunmaz çin çöpüdür onlar ucuz diye alacaksanız hiç almayın malesef gerçek bu.:eek:

copuq58

Kayıtlı Üye
İsim
Umutcan Fidan
Nereden
Antalya
ben de Q7 aynısı çok güzel ama 1 ay sonra felan batarya ölüyor benim tercihim elektrikli subaru isterseniz Carbon kapladığım Q7 nin resmini atabilirim (Araç kaplama işi yapıyorum):)

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
İsim
yaşar
Nereden
Ankara
Araç
Diğer
Plaka
Golf 7 ACT
ben de Q7 aynısı çok güzel ama 1 ay sonra felan batarya ölüyor benim tercihim elektrikli subaru isterseniz Carbon kapladığım Q7 nin resmini atabilirim (Araç kaplama işi yapıyorum):)
cevap için teşekkürler elektrikli olanı aldım zaten :) bide zahmet olmazsa Q7 nin resmini atabilirmisiniz merak ettim de :)

Uzaktan kumandalı model uçak, model araba, model helikopter, kumandalı uçak, kumandalı araba, rc model araç, model gemi

yenilerine hiçbirzaman okadar para vermedim lakin bu işi bilmiyorsanız en iyisi yeni bir araçla başlamak tabiki benzinlinin zevki başkadır ve arkadaşın dedği gibi cocuk gibi ilgilenmeli kullandıktan sonra temizlemelisiniz yoksa size küser ve masraflıdır elektriklidede batarya şarjlarına dikkat edin hiçbirzaman tam bitirmeyin bataryayı bir bataryanın 80-100 tl civarında oldugunu düşünürsen bu uyarımı dikkate alırsın umarım yaşar kardeşim hayırlı uğurlu olsun
cevap için teşekkürler rc konusunda daha yeniyim şimdilik bunda tecrübe ediniyim ilerde benzinliye geçerim uyarınız içinde ayrıca teşekkürler bataryaya dikkat ederim

kamikaze

Kayıtlı Üye
İsim
Çağlar Bayur
Nereden
İstanbul
Plaka
34 UGB 78
sanırım siparişi vermişsiniz, bunlar evde,çok düzgün asfaltta gidebilir, nano taşlı yerde bile giedemez, ön takımları çok naziktir, dikkatli kullanın. Baja tipi, ön takımı metal olanları tercih edin bir dahaki sefere.

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
İsim
yaşar
Nereden
Ankara
Araç
Diğer
Plaka
Golf 7 ACT
sanırım siparişi vermişsiniz, bunlar evde,çok düzgün asfaltta gidebilir, nano taşlı yerde bile giedemez, ön takımları çok naziktir, dikkatli kullanın. Baja tipi, ön takımı metal olanları tercih edin bir dahaki sefere.
cevap için ve bilgi için teşekkürler siparişi verdim bilgim olmadığı için aldım zaten bunu evde kullanmayı düşünüyorum odam biraz büyük :) bunda acemiliğimi attıktan sonra zaten yavaş yavaş modeli yükselticem :)

dragg

Kayıtlı Üye
İsim
mustafa yiğit özdemir
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 1393
tavsıyem ılk olarak kepsız kullanman olacak zıra saga sola fazla carpıcaksın ılk baslarda:eek:key:

Üst Alt