Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rapidshare premium üyelik

1.5 Tblik hard dsik + 320 GB ana diskim var bana yetiyor. Onun haricindede 2.diskim var şuanlık kullanmıyorum tabi :D Benim sınırısz 8 mbit internet var 8 dk civarında komple bir 42 dk lık dvd filmi indiriyorum :D

Ben 3 TL ye 1 aylık aldım :) isteyen varsa temin edebilirim

(Hesaplar puanlarla acılıyo)

1.5 Tblik hard dsik + 320 GB ana diskim var bana yetiyor. Onun haricindede 2.diskim var şuanlık kullanmıyorum tabi :D Benim sınırısz 8 mbit internet var 8 dk civarında komple bir 42 dk lık dvd filmi indiriyorum :D

serbay internet sana güzel :D benim 1 tb hardiskimde 100 mb yer kaldı hiç bişey indiremiyorum :(

Yücel valla sana 2.disk yolu görünüyor sanırım :)

Sercan çok uyguna almışsın nereden nasıl aldın acaba?

Sercan çok uyguna almışsın nereden nasıl aldın acaba?

Serbay Geçen Hafta 2 TL ydi. Yani Ben Zamlı Fiyattan Aldım :) Hesaplar Rapidshare den kazanılan puanlarla acılıyo, adamın zaten film paylasım sitesi var üyeler indirdikçe o puan kazanıyo :) Daha Ucuza Satan kişi Yoktur Herhalde :) istersen msn adresini özelden paylaşabilirim. Yanlız Hesaplar 1 aylık açılıyo. 3,6 veya 12 aylık hesap açılmıyo puanlarla açtıgı için rapidshare 1 aya müsade ediyo.

Bu arada çalınan kredi kartları ile rapidshare premium şifreleri alınıp satıldıgını duymuştum, dikkat etmek lazım !

Helal olsun serbay abim :)

Aman Sercan boş ver kardeşim o zaman biraz ucuza alıcaz diye kendimizi riske sokmayalım :)

Aman Sercan boş ver kardeşim o zaman biraz ucuza alıcaz diye kendimizi riske sokmayalım :)

Benim 3 TL ye satın aldıgım kişi rapid puanlarıyla acıyo o yüzden sıkıntı olmaz onda :)

Bu Arada Adsl'yi 8 Megabite yükselttim 900 kb hızında indiriyo :) böylede indirmenin keyfi kalmıyo :)

rapid premium 3 aylığını 16.90 ueroya aldım gün içinde 10gb bile download yaptığım oluyor hiç sorun yaşamadım oldukçada hızlı..rapidshare de hizmette sınır yok :)

valla bende sınırsız net var. kendimi ezik hissediyorum indirdiğim max 15 20 gb fln:D bu rapidden baya baya film indirebiliyomuyuz yani böyle kalite filmler? bide kredi kartıyla oluyomuki?

Geri
Üst Alt