Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rainbow jant

Deqroo

Kayıtlı Üye
Merhaba
Birkaç yerde gördüm ve hoşuma gtti açıkcası. Jantların orjinal rengi bu değil sanırım , boya ama bu şekilde nasıl boyanıyor.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    510.1 KB · Görüntüleme: 61
Jant çok güzel ama böyle boya yapacak ustayı zor bulursun

Neo-Chrome burnt olarak geçiyormuş bunlar. Azıcık araştırdım şimdi. Ancak nasıl yapıldığına ya da kimlerin yaptığına dair herhangi bir bilgi yok. Boyatmak Türkiye'de pek güncel bir çözüm olmayabilir. Onun yerine kaplama yapılabilir. Çok çok uzun soluklu olmasa bile en azından hevesi dindirir :)

Araştırdığınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi kaplama daha iyi ve daha ucuz bir çözüm olabilir heves alana kadar.
Peki bu jant modeli tork un jantı mı bilginiz var mı

güzel jantmış bende çok beğendim, ama benim araca yakışmaz...

Füme İbizaya yakışacağını düşünüyorum. Photoshopla denediğimde fena durmamıştı :)

asupupum.jpg

Acemicede olsa güzel :)

Araştırdığınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi kaplama daha iyi ve daha ucuz bir çözüm olabilir heves alana kadar.
Peki bu jant modeli tork un jantı mı bilginiz var mı

Bunlar Rays marka jantlar. Modelini bilmiyorum ama Japon arabalarında kullanılıyor daha çok. Nissan GTR, Subaru ve Evo'ların üzerinde sıklıkla karşımıza çıkar.

Belgesel gibi oldu allahıma :D

Evet bi almanda denemek lazım o zaman :D teşekkürler bilgileriniz için

Geri
Üst Alt