Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

radyo takılma ve donması ile ilgili servisten arandım

Reşit Hakgül

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, bugün doğuş oto kartaldan beni aradılar, radyonun takılması ve donması ile ilgili yeni bir güncelleme gelmiş ayrıca navigasyona da güncelleme gelmiş, servise davet edildim, bugün öğleden sonra gideceğim, sizleri de aradılar mı? bence bu donma sorununu artık çözdüler, durumdan sizi haberdar ederim ama liste çok kabarıkmış, müşterileri sırayla arıyorlamış, sorun yaşayan varsa kendinizde arayabilirsiniz bence...

arkadaşlar, bugün doğuş oto kartaldan beni aradılar, radyonun takılması ve donması ile ilgili yeni bir güncelleme gelmiş ayrıca navigasyona da güncelleme gelmiş, servise davet edildim, bugün öğleden sonra gideceğim, sizleri de aradılar mı? bence bu donma sorununu artık çözdüler, durumdan sizi haberdar ederim ama liste çok kabarıkmış, müşterileri sırayla arıyorlamış, sorun yaşayan varsa kendinizde arayabilirsiniz bence...
Dün doğuş oto kartala gittim, yaklaşık 1 saat sürdü, dünden beri hiç kapanıp açılma olmadı, on/off tuşuyla da bir sorun yaşamadım arkadaşlar, bilginiz olsun, ben çok çektim bu ekranın donmasından çok servise gittim, bu defa çözüldü sanırım servis danışmanım tolga bey ile biraz sohbet ettik, cupralar içinde güncelleme gelmiş, biz daha o kadar yükselemedik, bize de nasip olur inş.

2023 model tarraco aracımda da radyonun sürekli resetlenmesi sorunu var. nedenini tam anlayamadım ama anahtar uyarısından sonra yapmaya başlıyor sanırım. başka bu sorunu yaşayan var mı?

Geri
Üst Alt