Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radyo sorunu

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biir sorum olacaktı şimdi kayıtlı radyoları direksiyondaki koldan değiştirirken çeviriyoruz ya, 1,2,3,4,5,6,7,8,9 diye kayıtlı frekanslar var ben çevirdiğimde 2'den 8'e atlıyor yani normal sıralama gitmiyor nasıl düzeltebilirim ve benim klimalar çevirmeli onu dijital yapma imkanımız varmı şimdiden teşekkürler. :)

Arkadaşlar biir sorum olacaktı şimdi kayıtlı radyoları direksiyondaki koldan değiştirirken çeviriyoruz ya, 1,2,3,4,5,6,7,8,9 diye kayıtlı frekanslar var ben çevirdiğimde 2'den 8'e atlıyor yani normal sıralama gitmiyor nasıl düzeltebilirim ve benim klimalar çevirmeli onu dijital yapma imkanımız varmı şimdiden teşekkürler. :)
Bütün hafizalarda kayıt var mı? Yani 1, 2, 3.... hepsinde kanal kaydı var mı? Ikinci si direksiyondaki kolun üzerinden hangi tus ile degistiriyorsunuz?

radyo konusunuda bişi diyemıcem cunku ayarlarla ilgili hafızaya alırken bastğın yanlışlıkla bişi olabilir...klimaya gelince Paneli alacaksınız, hava kazanını değiştireceksiniz, buna bağlı 5-6 tane motor var bu motorlara ihtiyacınız olacak.. Tabiki tesisat, sensörler falan filan..
Zor iş...pahalıya mal olabilir servise danışmak lazım sonucta orjınal olacak malzemelerin....en kötüsü eğer olursa göğüslük konsol sökümü bence değmez

Tum hafizalar doluysa atlama yapmamasi lazim...
Klima konusu bence gerek yok. Pahaliya mal olur

Peki arkadaşlar sağolun ama klima için ekran paneline tek ihtiyaç olur sanmıştım, hani normal zaten klima var sadece çevirmeli

Peki arkadaşlar sağolun ama klima için ekran paneline tek ihtiyaç olur sanmıştım, hani normal zaten klima var sadece çevirmeli

Otomatik klima ile manuelin çalışma prensipleri baya farklılar, otomatikler bir ton ek sensöre ihtiyaç duyuyor doğru ortamı yaratabilmek için o yüzden baya büyük yaırım, aracı değiştirmek daha kolay olur :)

Bende ekran falan tek sanmıştım neyse boşverin ozaman böylede bi ziyanı yok yani. SEAT herşeyiyle güzeldir :)

Selam. Bende de 1.hafızadan 3. hafızaya atlıyordu. 2. Hafızayı yeniden kaydedince düzeldi. Atlayan hafızaları yeniden kaydedip (teyp üzerinden numaraya uzun basarak) tekrar deneyin.

Geri
Üst Alt