• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Radyo sorunu

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biir sorum olacaktı şimdi kayıtlı radyoları direksiyondaki koldan değiştirirken çeviriyoruz ya, 1,2,3,4,5,6,7,8,9 diye kayıtlı frekanslar var ben çevirdiğimde 2'den 8'e atlıyor yani normal sıralama gitmiyor nasıl düzeltebilirim ve benim klimalar çevirmeli onu dijital yapma imkanımız varmı şimdiden teşekkürler. :)

ediperdinc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biir sorum olacaktı şimdi kayıtlı radyoları direksiyondaki koldan değiştirirken çeviriyoruz ya, 1,2,3,4,5,6,7,8,9 diye kayıtlı frekanslar var ben çevirdiğimde 2'den 8'e atlıyor yani normal sıralama gitmiyor nasıl düzeltebilirim ve benim klimalar çevirmeli onu dijital yapma imkanımız varmı şimdiden teşekkürler. :)
Bütün hafizalarda kayıt var mı? Yani 1, 2, 3.... hepsinde kanal kaydı var mı? Ikinci si direksiyondaki kolun üzerinden hangi tus ile degistiriyorsunuz?

kirlisakal

Teknik Koordinatör
radyo konusunuda bişi diyemıcem cunku ayarlarla ilgili hafızaya alırken bastğın yanlışlıkla bişi olabilir...klimaya gelince Paneli alacaksınız, hava kazanını değiştireceksiniz, buna bağlı 5-6 tane motor var bu motorlara ihtiyacınız olacak.. Tabiki tesisat, sensörler falan filan..
Zor iş...pahalıya mal olabilir servise danışmak lazım sonucta orjınal olacak malzemelerin....en kötüsü eğer olursa göğüslük konsol sökümü bence değmez

#ismail

Kayıtlı Üye
Tum hafizalar doluysa atlama yapmamasi lazim...
Klima konusu bence gerek yok. Pahaliya mal olur

berat06

Kayıtlı Üye
Peki arkadaşlar sağolun ama klima için ekran paneline tek ihtiyaç olur sanmıştım, hani normal zaten klima var sadece çevirmeli

faw13

Kayıtlı Üye
Peki arkadaşlar sağolun ama klima için ekran paneline tek ihtiyaç olur sanmıştım, hani normal zaten klima var sadece çevirmeli
Otomatik klima ile manuelin çalışma prensipleri baya farklılar, otomatikler bir ton ek sensöre ihtiyaç duyuyor doğru ortamı yaratabilmek için o yüzden baya büyük yaırım, aracı değiştirmek daha kolay olur :)

berat06

Kayıtlı Üye
Bende ekran falan tek sanmıştım neyse boşverin ozaman böylede bi ziyanı yok yani. SEAT herşeyiyle güzeldir :)

müjdat

Kayıtlı Üye
Selam. Bende de 1.hafızadan 3. hafızaya atlıyordu. 2. Hafızayı yeniden kaydedince düzeldi. Atlayan hafızaları yeniden kaydedip (teyp üzerinden numaraya uzun basarak) tekrar deneyin.

Üst Alt