Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radyo kodu girilmesi

dogancancavuslu

Kayıtlı Üye
merhabalar bugun 2005 ibizamın akü kutup başı sökülüp tekrar takıldı. ve radyo sıfırlandı. elimde bir kod var ama bunun nasıl girilceğini bilmiyorum. sayıyı yazmayı bliyorum ama hangi işlemleri yapacağım habgi tuşa basıp onay vereceğim. ben kodu yazıp scan tuşunu bastığımda safe yazısı çıkıyor. yabancı forumlardan baktığımda hatalı giriş dediğini söylüyorlar. acaba işlemde mi bir hata yapıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

safe modunda kontak açık ya da teyp açık bir saat beklemeniz gerekiyor sonra radyo teyp kitapçığında sticer şeklinde yapışık dört haneli teyp code yazılı numaraları yazıyorsunuz bloke kalkar.numaraları da 1-2-3-4-5-6-7-8 radyo kanalları tuşlarıyla yapıyorsunuz prg program tuşuna basılı tutuyorsunuz hepsi bu kadar...
ayrıca güvenliğiniz için başkasına,sanayıde vs yaptırmayın.aracın kendi şifresidir.

Prgram tusuna basinda hicbirsey olmuyor kodu yazip scan tusuna bastigimda ise safe yaziyor ve kitleniyor @kirlisakal

Sent from my iPhone using Tapatalk
safe modunda teyp açık 1 saatte yakın bırakmanız gerekir.ondan sonra codlamaya gecebilirsiniz.teypi kapatmayın her seferinde.bırakın kitlensin safe yazsın.benım aracta boyle oluyor teyp farkedermi bilemem ama sistem aynıdır tahmın ediyorum değişmez.çok olmadı servisten yaptırın 30-40 lira kücük bir rakam ödersiniz hem öğrenmiş olursunuz.

seat kitapçığında kodun yazar kardeşim

Tekrar merhaba. Bugun dogus otoya gittim sifreyii almak icin cunku kullanma kitappciginda olan sifre yanlis teypi söktüm ustunde yaziyor mu diye orada da iki tane sifre o ikisinide denedim onlarda yanlis. Dogus oto arabada lpg oldugu icin once onu sokturup araci cihaza baglayacaz dediler oradan teypin bilgilerini alip uretici firmadan sifresini ogrenecez dediler. Fakat bunlar cok meşakatli ve masrafli isler. Bunun baska bir cozumu yokmudur bilen yok mu basina daha once gelen yokmu ltfen aydinlatin beni

Tekrar merhaba. Bugun dogus otoya gittim sifreyii almak icin cunku kullanma kitappciginda olan sifre yanlis teypi söktüm ustunde yaziyor mu diye orada da iki tane sifre o ikisinide denedim onlarda yanlis. Dogus oto arabada lpg oldugu icin once onu sokturup araci cihaza baglayacaz dediler oradan teypin bilgilerini alip uretici firmadan sifresini ogrenecez dediler. Fakat bunlar cok meşakatli ve masrafli isler. Bunun baska bir cozumu yokmudur bilen yok mu basina daha once gelen yokmu ltfen aydinlatin beni

şifre yoksa ya da yanlışsa yapılacak bişi kalmamış yenı şifre isteyecek servis tarafından...beyinle alakalı bir durum olmuş.+++ şifreyi yanlış girdiğiniz zaman otomatıkman açılma süresi uzar vs....

Geri
Üst Alt